תיקון תקרה

כל סוגי התיקונים לתקרה שלכם

כשאתם מסתכלים אל מה שמשתקף בפניכם מגובה העיניים שלכם, אתם מגלים חלל משופץ ומעוצב היטב. כשאתם מביטים למעלה, מה אתם מגלים? אתר "תצבע לי" גאה להציג בפניכם את קטלוג השירותים עבור התקרה בבית או במשרד. אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים שמטרתם להבטיח כי התקרה שלכם, כמו כל אזור אחר בחלל, תהיה מתוחזקת על הצד הטוב ביותר. צריכים תיקון תקרה שנפלה? התקרה שלכם סובלת מחורים או שקעים ואתם זקוקים למענה מקצועי עבור סתימת חורים גדולים בתקרה? אנחנו ניקח את התיקון הכי גבוה שאפשר – אל עבר התקרה שלכם!

 

תיקונים לתקרה במחירים מדהימים!
√ תיקוני צבע בתקרה כולל צבע ושפכטל

מבצעים את כל סוגי התיקונים לתקרה:
√ תיקון חור בתקרה מבטון או גבס
√ תיקון רטיבות בתקרה
√ תיקון סדקים בתקרת בטון או גבס
 שירותי מקצועי ועבודה נקריה ללא פשרות

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 052-2143-092

תיקון צבע בתקרה

איך תדעו כי צריך לתקן את התקרה?

איך תדעו כי התקרה שלכם אכן זקוקה למענה מקצועי בדמות תיקון תקרה מתקלפת או סתימה של סדקים? ברוב המקרים הבעיה היא חזותית, כך שגם מבלי להיות אנשי מקצוע תוכלו לאבחן כי דבר מה בתקרה שלכם לא כשורה. לעתים תהיה זו רטיבות על הקירות שתגרום לעובש וקילופים, לעתים יהיה זה סדק או שבר בתקרה וישנם המקרים בהם התקרה מתקלפת. הצוות המקצועי שלנו מיומן בכל סוגי התיקונים: החל מעבודות של תיקון תקרה אקוסטית ועד תיקון תקרה מתפוררת.

 

מדוע לא דוחים את תיקוני התקרה השונים?

ישנם כשלים וליקויים בבית שלכם שתוכלו לדחות את הטיפול בהם, תוך שלא תגרמו להם נזק. חשוב לזכור תמיד: הבעיות לא נעלמות, אלא דווקא נוטות להתעצם ולהיות גדולות יותר. מאחר ומדובר בתקרה שהינה גבוה מכם וממוקמת מעליכם, לא אחת כשלים בתקרה יכולים להסתכם בתאונות מיותרות שניתן למנוע על ידי מענה מקצועי מיידי. בעוד תקרה עם רטיבות פוגמת בפאן החזותי, ליקויים אחרים כדוגמת תקרה מתפוררת יכולה לפגוע בבני המשפחה בבית או בעובדים שלכם בבית העסק. על כן, כל תיקון שצריך לבצע בתקרה שלכם לרבות תיקון סדק בתקרת גבס ועבודות של תיקון חור בתקרה מתבצעות רק על ידי צוות מקצועי ובמהירות האפשרית.

 

סתימת חורים בתקרה - סוגי הסדקים השונים: נעים להכיר

התיקונים שנבצע עבורכם יבטיחו את איכות החיים שלכם, אך הדרך מתחילה באיתור סוג הסדק ובהתאם נתאים לכם תיקון סדקים בתקרה איכותי ומקצועי. אז אילו סוגי סדקים קיימים בתקרה וגם איך לתקן סדקים בתקרה? הסוג הראשון הוא של הסדקים המופיעים בצורת נימים. למה הכוונה? ממבט על התקרה אתם תבחינו כי נדמה שאותם סדקים מצויירים על גבי הקיר ולרוב אותם סדקים יהיו דקים מאד. סדקים נימיים בתקרה מצריכים אך ורק עבודה של סיוד ועם צביעה איכותית של הדירה הם יעלמו. הסוג השני של הסדקים הוא הסדקים הקונסטרוקטיביים. מקור הסדקים האלו הוא בעקבות נזקים שנגרמים למבנים. את הסדקים האלו די קל לזהות והם מופיעים חזותית כסדקים ישרים לאורך הקיר. הסוג השלישי והאחרון הוא סדק שניתן לתקן באמצעות עבודה של מילוי הסדקים בתקרה. סתימת סדקים בתקרה באמצעות חומר המילוי הייעודי תעניק לכם את המענה הנדרש, ואלו הסדקים שבקצה שלהם משתקפת התרוממות לאורך הסדק. כל סדק שיש לכם, בכל סוג של תקרה לרבות סדקים בתקרת גבס וגם סדקים בתקרת בטון, אנחנו נתקן.
 
תיקון צבע בתקרה

תיקון תקרה במקלחת בעקבות עובש

אחד המקרים השכיחים ביותר המצריכים תיקונים בתקרה הם המקרים בהם ישנה רטיבות או עובש בחדר המקלחת. תיקון תקרה באמבטיה מוענק לא אחת בעקבות רטיבויות הנגרמות ממגע של מים עם התקרה. חדר האמבט שלכם הוא חדר שכל מטרתו לאפשר לכם ליהנות מניקיון ומבריאות, כך שחשוב מאד לתקן את התקרה עם הרטיבות או העובש בהקדם. הזנחה של תקרות שכאלו גורמות לנזקים בריאותיים רבים לרבות קשיים בנשימה, בעיקר לילדים ולנשים בהריון. על כן, תיקון תקרה מתקלפת באמבטיה בעקבות רטיבויות או עובש מבצעים במיידי! תיקון תקרה לאחר רטיבות ישיב לכם את איכות החיים הגבוהה והנקייה לה אתם רגילים.

 

רטיבות בתקרה? לא צריך לריב עם השכנים

לצד הרטיבויות הצצות בחדר האמבט שלכם, ישנן גם רטיבויות שונות שמקורן בעקבות תקלות שונות הצצות במערכת הסנטירית של השכנים שלכם הנמצאים בקומה מעליכם. אותה רטיבות גורמת בסופו של דבר להצטברות של מים ומי שיוצא מכך ניזוק הוא אתם. דעו כי במקרים שכאלו החובה על התיקון היא על בעל הדירה שבה מתרחשת חדירת המים הגורמת לנזילה אצלכם. תיקון תקרה לאחר נזילה מחייב עבודה מקצועית וייסודית ואותם מבצעים רק עם אנשי מקצוע כמו אנשי המקצוע שלנו! אנו ממליצים תמיד לפנות אל השכנים המעורבים בנזילה בדרכי נועם, שכן לטובת התיקון נדרשת כניסה של אנשי המקצוע אל השטח הפרטי של בעל הדירה העליונה. לכן, מאחר ואתם רוצים לתקן את הכשלים והליקויים ולהביא לסופה של הרטיבות, הציגו בפני בעל הדירה השכנה לכם את הבעיה ותאמו איתו זמנים לטיפול בבעיה. במקרים שכאלו המענה יהיה לפתוח את כל הריצוף שבדירה ולאתר את הצינורות שמהם נוצרת הנזילה. לבסוף, תשולב שכבת איטום שתבטיח כי התקרה שלכם תהיה יבשה.
 
תיקון צבע בתקרה

כמה יעלה לכם לתקן את התקרה?

קטלוג השירותים שלנו הינו רחב וכולל שירותים רבים שמטרתם ברורה: לתקן את התקרה שלכם במחירים נוחים. כל שירות מתומחר במחיר שונה, כך שעבודת תיקון תקרת צלעות תתומחר בהתאם להיקף העבודה הנדרש, בעוד עבודה של סדקים בתקרת רביץ מתומחרת במחיר אחר. אנו מתחייבים כי במעמד של תיקון חור בתקרת גבס ועם עבודות של תיקון טיח תקרה (להזמנת עבודת טיח פנים), המחירים שלנו יהיו המשתלמים ביותר! המחירים שלנו זולים לא כי הם מגיעים על חשבון איכות העבודה, אלא משום שאחנו גובים את עלות התיקון על סמך העבודה המתבצעת בלבד, ללא כל תוספות, שדרוגים או שורות קטנות. אנו מתחייבים כי התשובה לשאלה כמה עולה תיקון תקרה מבטון תשביע את רצונכם בעקבות המחירון ההוגן שלנו. אנחנו זמינים לכם עם הצעות מחיר נוחות המבוססות על עבודה איכותית לטווח הארוך.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092