שיפוץ חדר מדרגות

כל מה שצריך לדעת על שיפוץ חדר מדרגות

חדר המדרגות אמנם לא נמצא בתוך הדירה או הבית שלכם, אך הוא אולי החלק הקולקטיבי השימושי ביותר בכל הבניין. במידה ואתם גרים בבניין חדש, סביר להניח שאתם משתמשים במעלית. אך יש עדיין המון בניינים שהם לא בנייני רב קומות או בניינים משומרים, שבהם הדיירים עולים ויורדים במדרגות כל יום. שיפוץ חדר מדרגות בתל אביב הוא רלוונטי ביותר לתושבים שכן הרבה בניינים בעיר זו הם עד ארבע קומות. באתר "תצבע לי" תוכלו למצוא בעלי מקצוע בכל אזורי הארץ, המתמחים בצביעה ושיפוץ של חדר מדרגות.

שיפוץ חדר מדרגות קומפלט - מחיר מבצע!
√ שיפוץ כללי בכל חדר המדרגות כולל צבע ותיקונים
 כולל החלפת מעקות, צביעת פנלים והדבקת שיש בחדר מדרגות*
 תיקון קירות מקולפים בחדר מדרגות
 טיפול ברטיבות ועובש בחדר מדרגות

לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ כללי בחדר מדרגות חייגו: 052-2143-092

שיפוץ חדר מדרגות

למה צריך לשפץ מדרגות?

חדר מדרגות בלוי והרוס, עושה אווירה מאוד לא נעימה לדיירים ולאורחים. הדירה שלכם יכולה להיות במצב טוב אך חדר המדרגות יכול להיות סיפור אחר לגמרי. בבניינים ללא מעלית, קירות חדר המדרגות נהרסים עם הזמן, ועם כל מעבר של שכנים חדשים. מעבר של דיירים קורה בממוצע, פעם בשנה לכל דירה בערים גדולות כמו תל אביב, ירושלים וחיפה, המתאפיינות במספר גבוהה של סטודנטים וזוגות צעירים שמגיעים לגור ליד האוניברסיטה. אך לא כל הדיירים הם דיירים זמניים, ולכן שיפוץ חדר מדרגות בחיפה, שיפוץ חדר מדרגות בירושלים או שיפוץ חדר מדרגות בבאר שבע הוא כדאי מאוד, ובפסקה הבאה נסביר למה.

החשיבות של חדר מדרגות משופץ

חדר המדרגות הוא הדבר הראשון ששוכרים או קוני נכסים רואים כשהם נכנסים לבניין. בהתאם לכך, אותם הדיירים החדשים יגבשו מהר מאוד עמדה לגבי המגורים באותו הבניין בפועל. השיפוץ הבסיסי ביותר שניתן לעשות בבניין או צביעת קירות בבית פרטי או בניין, אך יש בניינים שדורשים טיפול מקיף יותר עקב נזקים, שברים או גילוי של בעיה בטיחותית כלשהי. במידה והדיירים מעוניינים להוסיף מעלית לבניין, יש צורך בשביר ובשיפוץ מסיבי בחדר המדרגות על מנת להתאים את השטח למעלית. במקרים כאלה מומלץ קודם כל לפנות למהנדס.

שיפוץ חדר מדרגות בבית משותף או בבית פרטי - מי האחראי?

שיפוץ חדר המדרגות הוא לא נחלתן הבלעדית של בניינים נמוכי קומה. ניתן לבצע גם שיפוץ חדר מדרות בבניין משותף או בית משותף. מבנים כאלה נעשים יותר ויותר שכיחים במדינה בשנים האחרונות. על מנת לשפץ בניין משותף, יש צורך קודם כל לרכז את כלל השכנים באספת דיירים על מנת להגיע להסכמה לגבי השיפוץ. לעומת זאת, שיפוץ חדר מדרגות במשרד או בבית מלון, שיפוץ חדר מדרגות בקניון או שיפוץ חדר מדרגות בבית אבות, זו אחריותם הבלעדית של בעלי העסק או המנהלים הממונים על המקום. שיפוץ במקומות כאלו הוא חשוב במיוחד אם רוצים להשאיר רושם על לקוחות או לייצר תנועה של לקוחות חוזרים.

כמה עולה שיפוץ חדר מדרגות

עלות שיפוץ של חדרי מדרגות משתנה לפי סוג הנכס, גודל הנכס, האם מדובר בעבודה של שיפוץ חדר מדרגות פנים חוץ או בניין משותף. מאחר ויש פרמטרים רבים שצריך להתחשב בהם, לא קיים מחיר קבוע עבור עבודות שיפוץ כאלה ומומלץ להתייעץ עם מומחה לשיפוץ חדרי מדרגות לפני שמתחילים את העבודה. בעלי המקצוע של "תבצע לי" ידלו ממכם את כל הפרטים אותם הם צריכים לדעת לגבי הבית או הבניין, על מנת לחשב עבורכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. יחד עם זאת, אם מדובר בשיפוץ בסיסי כמו צביעה, המחירים של צביעת חדרי מדרגות יכולים לנוע בין 400 ש"ח ל 500 ש"ח לצביעה של קומה.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092