שבירת קיר

המדריך השלם לשבירת הקירות

כשקניתם את הבית שלכם או כשנכנסתם אל המשרד בו אתם עובדים כיום, קיבלתם אותו כפי שתכנן אותו הקבלן. היה עליכם להתאים את עצמכם אל החלל הקיים ובהתאם גם לדאוג לתכנון ולעיצוב בו. עם הצוות המקצועי של אתר "תצבע לי" אתם יכולים לשנות את פני החלל בהתאמה אישית אליכם! אנחנו שוברים קירות במטרה לעצב ולתכנן מחדש את החלל על פי המידות המתאימות לצרכים שלכם. אנחנו מבצעים שבירת קיר בטון מזוין, מבצעים עבודות של שבירת קירות תקרת רביץ ועד עבודות של הריסת קיר תומך באישור מהנדס. אז באילו מקרים צריך לשבור קירות, מה עלות הריסת קיר בלוקים וגם כמה עולה שבירת קיר בסלון? כל המידע הנחוץ לכם לפניכם.

 

הריסת קירות ברמת גימור גבוהה - מחירים מיוחדים!
עבודה נקייה ומקצועית
אפשרות שבירת קיר בבית כולל בדיקת המבנה לפני
 שבירת כל סוגי הקירות - גבס, בלוקים, בטון!
√ הריסת קירות בבית פרטי או בבניין כולל פינוי

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 052-2143-092

שבירת קיר

מה עושים לפני שבירת הקירות?

בעוד ישנן עבודות המתבצעות ללא כל הכנות מקדימות, עבודות מעמיקות יותר כמו שבירת קיר בממ"ד או שבירת קיר טרומי מתבצעות רק לאחר בדיקות מקדימות שעברו בהצלחה. צוות מקצועי מטעמנו יגיע אליכם לבחינת האתר שבו הולך להתבצע הפרוייקט. בשלב זה נמדוד את השטח, נבין איזה ציוד נדרש לטובת ביצוע העבודה, כמה אנשי צוות צריכים להיות נוכחים במקום, מה היקף העבודה וגם כמה היא צריכה לעלות לכם. לאחר כל הבדיקות הנדרשות, נתאם אתכם מועד לתחילת העבודה. לעולם לא נבצע שבירת קיר בחדר שינה או שבירת קיר לצורך פתיחת דלת מבלי לבדוק את השטח ואת כשירותו.

 

משנים את פני המשרד שלכם עם שבירת קיר

עד היום עבדו כל העובדים שלכם במשרד בחללים שונים? המון משרדים כיום דוגלים בגיבוש העובדים ובכמה שיותר עבודה צוותית. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות יצירת OPEN SPACE המאפשר לכל העובדים לעבוד יחד בחלל אחד. הצוות המקצועי, הציוד המתקדם והעבודה האיכותית הזמינה לכם דרכנו, יוכלו לשנות את פני המשרד שלכם בין עם זה צביעת משרד או הריסת קיר במשרד. כעת המשרד מתוכנן מבחינה אדריכלית בצורה מסוימת, אך אנחנו נוכל לבצע עבורכם עבודה של שבירת קירות במשרד. אם פעם היה עליכם לעבור למשרד חדש על מנת שהוא יתאים לצרכים החדשים שלכם, כעת ניתן להפוך את המשרד הקיים למשרד המתאים והרלוונטי ביותר אליכם!

 

מתי כדאי לבחון אפשרות של שבירת קיר במסעדה?

התחרות שבין בתי הקפה והמסעדות השונות היא תחרות שלכל הדעות היא טובה, אך היא גם תחרות שכולם רוצים לצאת בה מנצחים. אחד המהלכים שעליכם לקחת בתור בעלים של מסעדה או בית קפה, הוא להפוך את נראות המקומות לרלוונטית, עדכנית ומודרנית. קהל הסועדים כבר לא מגיע למסעדות על מנת לאכול בלבד, אלא מטרת החוויה היא להתרגש, לתעד ולחזור בשנית. המסעדה שלכם סובלת מתדמית מיושנת וממבנה התואם את הטרנדים הישנים? שבירת קירות בבית קפה מאפשרת לכם להפוך את החלל לגמיש ולכזה שניתן לשחק איתו. דומה הדבר עם החנויות שלכם: שבירת קיר בחנות מעניקה לכם את האפשרות לתכנן מחדש את החנות וכך לחסוך במקום, להציג יותר סחורה וכך למנף את ההכנסות.

 

מדוע שוברים קיר רק עם אנשי מקצוע?

יצא לכם פעם לשאול את עצמכם איך שוברים קיר בלוקים, איך שוברים קיר גבס או איך לשבור קיר בטון? איתנו אתם לא צריכים למצוא תשובה לשאלה: אנחנו התשובה. עבודות של הריסת קירות הן עבודות שיכולות להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים, מנוסים ומיומנים בשבירת קירות. מדוע? שבירת קיר שמתבצעת שלא כשורה, יכולה לגרום לפגיעה קריטית גם בחלל הספציפי שלכם וגם ביציבות המבנה כולו ותגרום לכם להזמין צבעי לצביעת הדירה. לא משנה כמה מדריכים תקראו – עבודה זו לא יכולה להתבצע בשיטות חובבניות. שבירת קיר במחסן או הריסת קיר בבית פרטי הן עבודות המתבצעות עם ציוד חדשני ועדכני המאפשר דיוק ועבודה מבוקרת. לכן, אתם תדברו איתנו ואנחנו נשלח אליכם לבדיקה ראשונית שיפוצניק לשבירת קיר.

 

כמה עולה שבירת קיר? - המחירון המלא למגוון השירותים

מחיר שבירת קיר למטר הינו מחיר המשתנה בהתאם לסוג הקיר שאתם רוצים לשבור וסך העבודה הכוללת. המשמעות? מחיר שבירת קיר גבס ומחיר של הריסת קיר בטון לא יתומחרו באותו המחיר. אנו מתחייבים לכך שהמחירים דרכנו יהיו מחירים נוחים מאד שיהרסו רק את הקיר הנדרש על ידכם ולא את הכיס שלכם. אז אילו מחירים מחכים לכם אצלנו? הנה כמה דוגמאות: מחיר שבירת קיר בלוקים נע בין 45-145 שקלים למ"ר ועלות של הריסת קיר פנימי הינה בממוצע בין 45-145 ש"ח למ"ר. נשמח להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת בהתאם לשירות הנדרש על ידכם!

 

האם ניתן לבצע גם שבירת קיר בבית מבטון?

בהחלט. בעזרת העבודה המקצועית שנבצע אצלכם הבטון הופך להיות חומר גמיש ורך. הטכנולוגיה המתקדמת והציוד החדיש מאפשרים כיום לבצע ניסורים וקדיחות בבטון ללא כל בעיה. המשמעות? ניתן לשנות את פני החלל בקלות! לרוב נעשה שימוש במסור היהלום, דרכו ניתן לתכנן את הסלון, חדר השינה או פנים הבניין שלכם על פי התכנון המתאים לכם. בנוסף, ניסור הבטון מאפשר לכם גם ליצור פתחים לחלונות או דלתות. כך לדוגמא, פתיחת חלון בקיר בטון אפשרית במידה והחלטתם לשנות את הסדר בבית שלכם. אינכם צריכים להיות מוטרדים בשאלה איזה קיר מותר לשבור – אנחנו נבצע את כל הבדיקות הנדרשות טרם העבודה ונבטיח כי העבודה לא פוגעת בשום תשתית קיימת.

 

מה קורה בסוף העבודה?

השירות שאנחנו מעניקים לכם הוא במידה רבה חוויה וחשוב לנו שהחוויה שאנו מעניקים לכם תהיה טובה מתחילתה ועד סופה. על כן, לא משנה כלל אם ביצענו אצלכם שבירת קיר תומך, עבודה של שבירת קיר מסתור כביסה או שבירת קיר חיצוני בבניין – בסוף העבודה אנחנו נפנה את כל הפסולת שהשארנו ונשאיר את החלל נקי. כך, תוכלו להשמיש את החלל מחדש ללא כל בעיה וללא כל עבודה מיותרת שתעכב אתכם מליהנות מהיצירה החדשה בבית, בחנות או במשרד. אנו מקפידים על עבודה נקייה המבוססת על מינימום רעש, בלאגן או לוגיסטיקות מיותרות – גם במקרים של שבירת קיר חלון מבטון וגם עם עבודות אחרות כמו של שבירת חצי קיר.

 

ישנם איסורים לשבור קירות?

עבודה של פירוק קירות היא עבודה המתבצעת חדשות לבקרים, לרבות שבירת קיר לאחר אכלוס. שירות זה המוענק להמון לקוחות מאפשר לתעל את החלל וליהנות ממרחבים גדולים ומנוצלים יותר בהתאם לדרישותו של כל לקוח. במרבית המקרים לא נדרש כל היתר או אישור מיוחד לביצוע עבודה כזו של הריסת קיר גבס או שבירת קיר בין המטבח לסלון, אך כשזה מגיע אל קירות תומכים או עמודים תומכים שהינם משמעותים יותר, יש לקבל אישור הנדסאי. מחיר הורדת עמוד תומך יינתן לכם במעמד הצעת המחיר לאחר תכנון העבודה.

 

שבירה של קירות חיצוניים – איך מתבצע תהליך כזה?

פירוק קיר גבס או שבירת קיר במרפסת שירות הן עבודות שקל יתר לבצע אותן מבחינה בירוקרטית. מה קורה בעת שאתם רוצים לשבור קיר חיצוני? יש להצטייד באישור ממהנדס העירייה בעיר בה אתם גרים. העבודה תתבצע רק לאחר הצגת כל האישורים הנדרשים שכן בלעדיהם אתם עלולים לקבל קנסות.

אזורי שירות בהם אנו מבצעים עבודה של שבירת קיר בטון/קיר גבס או בלוקים

הזמנת הריסת קיר בלוקים או בטון בתל אביב, גבעתיים, בפתח תקווה, בראשון לציון, רמת גן, בקריית אונו, חולון, בת ים.

הריסת קירות בשרון: ברעננה, כפר סבא, הרצליה, תל מונד, אבן יהודה, נתניה, חדרה, הוד השרון, רמת השרון

קבלני הריסת קירות בטון ובלוקים בשפלה: ברחובות, יבנה, נס ציונה, גדרה, אשדוד

שבירת קיר חיצוני או פנימי בצפון: בחיפה, זכרון יעקב, יקנעם, צפת, ראש פינה, כרמיאל, טבריה, נהריה, טירת הכרמל

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092