רטיבות בקיר

תיקון רטיבות בקיר פנימי או חיצוני!

ברוב הזמן המים מייצרים ששון, אך לעתים הם גם גורמים לפגמים חזותיים בעקבות רטיבויות שונות המתורגמות לבסוף לעובשים המזיקים גם לנראות החללים בבית שלכם, אך בעיקר לבריאות. אתר "תצבע לי" פותר לכם את כל הבעיות שיש לכם עם קירות רטובים. אנחנו נבצע בבית או במשרד שלכם טיפול ברטיבות ועובש, ונתחייב על כך שגם אתם וגם הקירות שלכם תחזרו לחייך. סכנות של רטיבות בקיר הן רבות, בעיקר לילדים ולנשים בהריון, כך שלא דוחים בשום אופן תיקון קיר רטוב בחדר שינה או בכל אזור אחר בבית שלכם.

 

תיקון רטיבות בקיר פנימי מחיר הזול בישראל!
√  תיקון קיר רטוב במקלחת או בחדר שינה
√  טיפול וניקוי העובש מהקיר
√  איטום וצביעה מחדש עם צבע סופרקריל
√  תיקון תקרה רטובה כולל צביעה מחדש
√  זמינות 24/7 - מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 052-2143-092
 


קיר עם רטיבות – יש מה לעשות?

עם אנשי המקצוע שלנו תמיד יש מה לעשות! לפני שנבצע עבורכם תיקון קיר רטוב, חשוב שנאתר עבורכם מה מקור הרטיבות. במקרים כאלו, מקור הרטיבות יכול להיות חיצוני ויכול להיות פנימי. אם הרטיבות שלכם מקורה מהקירות החיצוניים של הבית שלכם, תחילה נבצע עבורכם עבודה של איטום. טיפול ראשוני בגורם הרטיבות מבטיח לכם שקט לטווח הארוך ועבודה יעילה שלנו. לאחר מכן, רגע לפני שנתחיל לעבוד על הקירות הפנימיים בעבודה יסודית ולאחר שנבין את מקור החדירה של הרטיבות, נמתין שהקירות יתייבשו לחלוטין. זאת מאחר ועבודה על קירות רטובים לא תועיל.


דרכי העבודה שלנו – כל מה שחשוב שתדעו

אנחנו נגיע לבצע עבורכם תיקונים של קיר רטוב במקלחת או של קיר רטוב בשירותים כאשר כל האחריות עלינו. יחד עם זאת, כן חשוב לנו שתדעו מה דרכי העבודה שלנו ומה אנחנו מבצעים על הקירות שלכם. לרוב, אין כל חשיבות אם העבודה היא תיקון קיר רטוב במטבח או תיקון קיר רטוב במקלחת ושלבי העבודה נשמרים, והנה הם לפניכם: ראשית, אנחנו נסיר את כל חלקי הטיח הרופפים שעל הקיר שלכם. כמו כן, במידה וישנן פטריות או עובשים, נסלק גם אותם. במקרים בהם ישנן פטריות על הקיר, נבצע טיפול מעמיק יותר עם חומר ספציפי, או באמצעות אקונומיקה וזאת לטובת חיטוי האזור. בשלבים הבאים נבצע תיקונים על הקירות אם יש צורך בכך, ולאחר מכן נחליק את הקיר שלכם באמצעות שפכטל. בשלבים אלו, אנו מגיעים כמעט לשלהי העבודה של קיר רטוב עם עובש או קירות טובים ללא עובש. רגע לפני שנבצע צביעת קיר רטוב, נמרח על הקירות שלכם את החומר המקשר – הבונדרול. השלב הסופי הוא צביעת הקיר שלכם בצבעים שאתם בחרתם בעצמכם. התוצאה הסופית תשכיח מכם את העובדה כי פעם היו לכם רטיבות בקיר חיצוני או רטיבות בקיר פנימי.

 

הזדמנות לחדש את הצבעים בבית

הטיפול ברטיבויות בביתכם הוא הזדמנות מצוינת להתחדש בצבע שכבר רציתם הרבה זמן! כאמור, השלב הסופי בעבודה הוא מריחת הצבע, כך שיש לכם הזדמנות לעורר רוח חדשה בבית שלכם עם כל צבע שרק תרצו. זיכרו: כשזה מגיע אל רטיבות בקיר מחלות יכולות לצוץ ולפגוע באיכות החייים שלכם – דואגים לעבודה מקצועית עוד היום!

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092