צבע אפוקסי

כל מה שאתם צריכים לדעת על צבע אפוקסי

גם אתם שואלים את עצמכם מה זה צבע אפוקסי? "תצבע לי" עונים לכם! אם כן, הצבע האפוקסי הוא סוג של פולימר. ברגע שמערבבים את הצבע עם חומרים נוספים, הוא משנה את מצב הצבירה שלו והופך לקשה יותר. תעשיות רבות עושות כיום שימוש בצבע זה – החל מרפואה, דרך הצבא ועד ענקיות המכוניות שצובעות את הרכבים באמצעות הצבע הייחודי. הדבר שמייחד את הצבע האפוקסי בהשוואה לצבעים אחרים, הוא היכולת שלו לשנות את תכונותיו באמצעות ערבוב עם חומרים שונים. העבודות המתבצעות על ידי הצבעים שלנו כוללות שימוש עם צבע אפוקסי לקרמיקה וגם עם צבע אפוקסי למטבח.


רוצים לצבוע בצבע אפוקסי מטבח, בטון או קרמיקה?
הצעת מחיר זולה רק אצלנו
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 
052-2143-092

צבע אפוקסי


התערובות האפוקסיות ידועות בשלוש תכונות עיקריות: כוח הדבקה יוצא מן הכלל, עמידות בפני קורוזיה וגם בפני חום – על כן נעשה שימוש עם צבע אפוקסי עמיד בחום, והתכונה השלישית היא הבידוד החשמלי. הצבעים מגיעים בגוונים שונים, כאשר ניתן ליישם עבודות צבע גם באמצעות צבע אפוקסי שקוף.

השימושים הפופולריים ביותר בצבע כוללים צביעה של מכשירי חשמל שונים – ממדיח הכלים ועד מכונת הכביסה, צביעה של רכבים, סירות וגם מורחים אותו על אריחי הרצפה על מנת להעניק להם טאץ' עיצובי. השימושים הנוספים שעושים בצבע עבור קהל הלקוחות הפרטי, כוללים צביעה של בריכות, זאת מאחר צבע אפוקסי עמיד למים. עבודה נוספת היא זו המתבצעת עם צבע אפוקסי לבטון – זאת במקרה בו רוצים ליצור ציפוי עמיד וצביעה של רצפת בטון יצוק.


מתי עושים שימוש עם צבע אפוקסי חד רכיבי?

את הצבע הזה מיישמים בעבודות עם בטון לדוגמא. החומר הינו עמיד בצורה יוצאת דופן בפני פגעי מזג האוויר, שמנים, חומרים פעילים ושחיקה טבעית. ניתן ליישם אותו גם בצביעת קירות חיצוניים וגם בחללים פנימיים, כאשר בהתאם לחומר הספציפי בו משתמשים, גם לעתים אין כל צורך בפריימר, אלא ניתן להשתמש בחומר כפי שהוא. באמצעות צבע זה ניתן לשרת תעשיות ועסקים, חנויות גדולות, אך גם חדרי מרתף לדוגמא וחללים אחרים בהם ישנה רצפת בטון – חיצונית או פנימית.

ומה לגבי צבע אפוקסי דו רכיבי? בצבע זה עושים שימוש בעיקר באזורים הידועים בכך שהשחיקה בהם גבוהה. על כן, יישום הצבע מתבצע במוסכים לדוגמא, מפעלים בהם ישנה תנועה של מלגזות ומכשירים היוצרים שריטות ומכות על המשטחים.

הסבר

סוג העבודה

ניתן לצבוע משטחי עץ ורהיטי עץ. היתרון הגדול ביותר של החומר מלבד הנראות, האו האפשרות ליישם שכבה אחת בלבד על מנת להגיע לתוצאות מרהיבות – כך שהוא חסכוני.

צבע אפוקסי לעץ

ניתן ליישם את הצבע גם על משטחי מתכת שונים שברשותכם כמו צביעת גדרות. יתרון החומר: הוא עמיד בפני קורוזיה כך שאינכם צריכים לחשוש משחיקת המשטחים הנצבעים

צביעה למשטחי מתכת

מאחר והחומר מחזיק ביתרון של עמידות, הוא מתאים גם לצביעת מוצרי חשמל שונים שכן הוא עמיד בפני שחיקה ורטיבויות.

צביעת מכשירי חשמל

אם ברשותכם חדר קירור בבית העסק – לשמירת מזון או לתרופות, ניתן לצבוע אותו באמצעות חומר זה. הוא אינו רגיש לתנודות של טמפרטורות או למעלות נמוכות

צביעת חדרי קירור באמצעות צבע אפוקסי

מחדשים את הבריכה הפרטית שלכם? הצבע האפוקסי הינו המתאים ביותר – זאת מאחר והוא עמיד לסביבה לחה ורטובה שבה ישנה נטייה לפתח קורוזיה.

צביעה של בריכה פרטית עם צבע אפוקסי לבריכה

צבע זה ידוע בעמידות שלו, וזו הסיבה שניתן ליישם אותו גם בחללים פתוחים. לדוגמא: סימון על מדרכות וחניונים – הוא אינו מושפע מטמפרטורות ומנזקי מזג האוויר

צביעה של חניונים וסימונים על כבישים ומדרכות

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092