צביעת דירה בסיום שכירות

צביעת דירה שכורה - המחיר הכי זול אצלנו!

עוזבים את הדירה הנוכחית שלכם בעקבות מעבר לדירה חדשה? מזל טוב! כעת, רגע לפני שאתם מוסרים את המפתחות בחזרה, עליכם לדאוג לשירות של צביעת דירה בסיום שכירות. "תצבע לי" צובעים את הפרק הזה בחייכם בצבעים איכותיים ובעבודה מקצועית.

 

צביעת דירה לאחר סיום שכירות במחיר מוזל!
√ צביעת דירה שכורה בצבע לבן או שמנת - שכבה אחת
√ תיקוני שפכטל של פיצוצים וסדקים בקירות כלול במחיר
√ מבצע למזמינים שירות דרך האתר
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 052-2143-092

צביעה בסיום שכירות

צביעת דירה ביציאה משכירות - מתי?

בכל חוזה שכירות ישנם סעיפים אחרים המחייבים את הדיירים העוזבים. החוזה הכללי מבוסס על כך שעל הדיירים למסור את הדירה כפי שהם קיבלו אותה. כך לדוגמא, במידה וקיבלתם את הדירה כשהיא צבועה בצבע אדום, ועם כניסתכם אל הדירה החלטתם לצבוע אותה בלבן, כעת עליכם להחזיר אותה אל הבעלים שלה בצבע אדום. בנוסף, ישנם חוזים המחייבים אתכם לצבוע את החדרים בדירה שבהם נעשה שימוש רב. כך למשל, אם בדירה ישנו חדר עבודה שלא השתמשתם בו, הרי שאינכם מחויבים לצבוע אותו. לכן, הצבעים שלנו ממליצים לכם לעבור על החוזה טרם תחילת העבודה – זאת מאחר ואתם יכולים לחסוך לא מעט כסף.

 

הזמנתם צבעי לדירה שכורה? מתי רק צבע לא מספיק?

קחו בחשבון כי במידה וגרתם בדירה מספר שנים, ישנה סבירות גבוהה שעבודת צביעה בלבד לא תספיק. לעתים, נדרש מכם על פי חוזה גם לבצע תיקונים שונים כמו קילופים שיש על הקירות, או במקרים אקוטים יותר גם עובשים ורטיבויות שיש בחדרים לחים כמו חדר האמבט לדוגמא. על כן, חשוב מאד במעמד ביקור הצבעי בפעם הראשונה, לבצע הערכת מצב ולהגדיר את אופי העבודה. ניתן דרכנו גם לבצע תיקונים בסיסיים לא עלות, ותיקונים משמעותיים יותר בעלות סמלית.

 

כמה עולה צביעת דירה בסיום שכירות?

מאחר ולכל דירה יש את הצרכים שלה מבחינת עבודות של צבע, לא ניתן לקבוע מחיר מוגדר מראש, אלא מחיר התחלתי. לכן, אם אתם צריכים שירות של צביעת דירת 2 חדרים בסיום שכירות, עבודת הצבע מתחילה בעלות של כ-750 שקלים. מנגד, אם הדירה שלכם בגודל של שלושה חדרים ואתם צריכים צביעת דירת 3 חדרים לאחר סיום שכירות, העלות מתחילה ב-1200 שקלים. ככל שהדירה גדולה יותר כך גם עלות העבודה גבוהה יותר – מה שאומר שעבודת צביעת דירת 4 חדרים בסיום שכירות תעלה לכם החל מ-1800 שקלים.


 

חוק צביעת דירה שכורה

כשמתקרב מועד פינוי דירה שכורה, עולה במקרים רבים שאלת הצביעה של הנכס. במיוחד ישנו רצון להבין מה קובע החוק בנושא - באילו מקרים חובה לצבוע ובאילו לא, האם יש הבדל בין המקרים שבהם הדיירים בוחרים לא להאריך את החוזה לבין המקרים שבהם המשכירים מעדיפים למצוא דיירים חדשים (או למכור את הנכס), האם יש משמעות למועד העזיבה ובפרט למי שבוחר לצאת מדירה שכורה באמצע חוזה, ועוד.

התשובה היא שאין חוק ספציפי לגבי צביעת דירה בסיום שכירות. מבחינת המחוקק זוהי סוגיה שבעלי דירות ושוכרים אמורים להסדיר ביניהם - וכמובן שכדאי לעשות זאת כבר במעמד חתימת חוזה השכירות.

במקרים שבהם ישנה בהסכם השכירות התייחסות ספציפית לגבי צביעת הדירה - אותם סעיפים רלוונטיים הם אלה שמגדירים את חובת השוכרים, אם ישנה כזו. כשיש חוזה חתום שמחייב את השוכרים להשאיר את הדירה צבועה כשהם מפנים אותה בתום תקופת השכירות, בעל הנכס רשאי לתבוע את מימוש החוזה - ובמידה שהדירה לא תיצבע, חוק החוזים מאפשר לו לפנות לעזרת בית המשפט.


האם חובה לצבוע דירה שכבר צבועה בגוון מסוים?

על-מנת להימנע מחילוקי דעות במועד העזיבה של הדירה - תקופה לחוצה בכל מקרה, בעיקר לדיירים שעוברים למקום חדש אבל גם למשכירים - ועל-מנת שלא תיגרם עוגמת נפש לשני הצדדים, מומלץ בחום לכלול בכל הסכם שכירות התייחסות מפורטת לנושא הצבע.

הדרישה לצבוע, כמו כל הסעיפים בחוזה, נתונה למשא ומתן. בדרך כלל כשנכנסים לדירה שזה עתה סוידה, ההיגיון מצדיק לכלול בחוזה סעיף שמחייב את השארת הדירה באותו מצב - בהקשר זה כדאי להדגיש כי סיוד דירה שכורה הוא פעולה לא יקרה. לעומת זאת כשנכנסים לדירה לא צבועה, אין הצדקה אמיתית לכלול סעיף כזה בחוזה, ולכן מומלץ לא לחתום על הסכם שדורש מכם כן לעשות זאת.

עוד המלצה היא לציין במפורש מה הכוונה ב"צביעת דירה". אם למשל צבעתם קיר מסוים בסגול - האם אתם מחויבים לצבוע אותו בלבן לקראת היציאה מהנכס? ללא התייחסות מפורטת ומפורשת בחוזה, הסוגיה עלולה להגיע לבית משפט ולגרום לכם לטרחה מיותרת.


האם חוק החוזים מאפשר להפר סעיף בהסכם שכירות בנסיבות מסוימות?

ישנם מקרים שבהם צביעת דירה שכורה לפני שעוזבים אותה אינה חובה גם אם בחוזה יש סעיף שדורש זאת. חוק החוזים מאפשר גם למי שחתם על הסכם להתנער ממנו - אבל רק בנסיבות ספציפיות מאוד. למשל, כשמדובר על חוזה בלתי סביר לחלוטין שנחתם מתוך ניצול מצוקה או כפייה. גם הטעיה מכוונת לפני החתימה על החוזה מאפשרת לא לקיים אותו.

יחד עם זאת ברוב המקרים שוכרי דירות חותמים על ההסכם מרצונם החופשי, ולכן אם יש סעיף שמחייב צביעה חדשה - כדאי פשוט לעשות זאת, גם אם מדובר בתקופה עמוסה ולחוצה. הפיתרון הוא הזמנת חברת צביעה מקצועית, שתבצע עבורכם את המלאכה בלי שלבעל הנכס יהיו טענות ובמחיר סביר ומשתלם.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092