צביעת דירה ביהוד

שירות צביעת דירות ביהוד - יסודי, נקי וזול!

אתר "תצבע לי" מספק את כל עבודות הצבע! צביעת דירה ביהוד המתבצעת דרכנו זמינה לכם בכל ימות השנה, גם בתקופות העמוסות של לפני החגים. אתם מעוניינים בעבודה של צבעי מומלץ ביהוד שיצבע את הדירה שלכם בקרית הסביונים או בקרית ביאליסטוק? אנחנו מגיעים! כמו כן, אנו מבצעים עבודות צבע גם בדירות חדשות הניתנות לכם מקבלן וגם בפרויקטיים עתידיים כמו "הגנים התלויים" ו"HOME+".

 

 

שירות צביעת דירה ביהוד (צובעים גם בתים פרטיים)!
√ ביצוע עבודות שליכט וטיח ביהוד
√ אפשרות הזמנת צבעי ביהוד מהיום להיום
√ מגוון צבעי טמבור ונירלט לבחירה
√ מתקנים תקרה עם עובש וסדקים בעזרת סופרקריל 2000
√ עבודה נקייה ומקצועית באחריות מלאה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מצבעי חייגו:
 052-2143-092

צביעת דירה ביהוד


צביעת דירה ביהוד - ביצוע עבודה יסודית

ישנו הבדל מהותי וניכר בין עבודה המתבצעת על ידי צבעים ביהוד בעל ניסיון והמלצות ובין ידיים חובבניות. לא כל אחד שמחזיק מברשת ודלי של צבע נקרא קבלן צבע. אם כן, מה הופך את הצבעים שלנו לאנשי מקצוע? העובדה שעבודת הצבע היא התחנה האחרונה, כאשר לפניה ישנם כמה שלבים שאנחנו לא נדלג עליהם. הסיבה? להבטיח את שביעות רצונכם המלאה! צביעת דירה שתתצבע שלא כשורה, לא רק שלא תעניק לכם את המעטפת העיצובית שלה אתם מצפים, אלא טיב העבודה יהיה ברמה נמוכה מאד, מה שעתיד להוליד ביקורים של אנשי מקצוע בעתיד לתיקון סדקים וקילופים שנוצרו על הקירות. אם כן, אילו שלבים מצפים לכם לפני שנבצע עבודה של צביעת וילה ביהוד או כל צביעת קירות? ראשית, נתחיל במלאכה של תיקון קילופים בתקרה ביהוד.

התיקון יתחיל בגירוד כל הקילופים הקיימים על מנת לייצר שכבה כמה שיותר ישרה. בהמשך, נבצע עבודות של שפכטל אמריקאי הכוללות את סתימת החורים שיש בקיר בעקבות קדיחות שבוצעו עליו בעבר. בנוסף, נדאג לתקן את כל הפינות השבורות שנוצרו בעקבות זעזועים שהקיר עבר. לפני שנמרח את הצבע על הקיר, נשקיע גם בטיפול סדקים המבוסס על מילוי, תוך שנדאג לכך שהם לא יפתחו שוב בעתיד.


רוצים לחדש את האמבטיה? צבעי ביהוד שישנה לכם את המקלחת!

חדרי האמבטיה הם חדרים המאופיינים בלחות בחלל וברטיבויות שונות. כחלק בלתי נפרד מצביעת הדירה שלכם אנחנו נדאג לצבוע היטב גם את חדר האמבט שבו נעשה שימוש בתדירות גבוהה – יום יומית. ראשית, נדאג להוריד מהקירות באמצעות השפכטל את כל החלקים הרופפים של הטיח, כאשר המטרה היא להבטיח שהקיר לא יפתח בהמשך פטריות ועובשים. לפני צביעת הקירות או צביעת תקרה עם עובש ביהוד, ניקח מטלית עם מים ואקונומיקה ונבצע ניקיון על החללים בהם היה בעבר עובש.

 

כמה זמן לוקח לצבוע דירה?

בראשכם אתם מדמיינים כבר המון זמן את הדירה שלכם כשהיא משופצת וצבועה. בפועל? על מנת להפוך את הדמיון למציאות של ממש, צריך לעבוד. העבודה דרכנו מתבצעת על בסיס החומרים האיכותיים ביותר ואך ורק על ידי צבעים מובילים העוסקים בתחום שנים רבות. כידוע, ישנן דירות בגדלים שונים כאשר לכל דירה את הצרכים שלה. דירה שהינה קטנה יותר תיקח פחות זמן בהשוואה לדירה שהיא גדולה יותר. כשנגיע לחתום אתכם על חוזה העבודה בצורה פרונטלית, גם נציג בפניכם את מחיר העבודה הסופי וגם נפרט את לוח הזמנים המשוער לתחילת העבודה, מהלך העבודה וסיום העבודה. בהנחה והעבודה הנדרשת היא אך ורק צביעה, מבלי לבצע תיקונים שונים, ניתן לצבוע את הדירה גם ביום אחד במידה והיא דירה קטנה של עד 2 חדרים.

 

מחירון עבודות צבע ביהוד

לפניכם מחירון המשקף את מחירי השירותים שלנו. בכדי לקבל מחיר צביעה מדויק התואם את אופי העבודה, יהיה עלינו להגיע אל הדירה שלכם ולבחון את כל הפרמטרים. המחירים כוללים צביעה פנימית בלבד, כך שאם אתם מעוניינים גם בשירות צביעה חיצונית לבית פרטי ביהוד עם שפריץ חיצוני לדוגמא, ישנה תוספת תשלום.

עבודות צבע ושפכטל ביהוד מחיר משוער
כמה עולה צביעת דירה בת 2 חדרים ביהוד?
המחיר תקף לדירות של עד כ-65 מ"ר. במידה ואתם עוברים אל דירה חדשה, ההמלצה היא שלא להעביר אתכם חפצים חדשים אליה עד לסיום עבודת הצבע.
החל מ-750 ש"ח
מחיר צביעת דירת 3 חדרים ביהוד
מחיר צביעה תקף לדירות 3 חדרים בגודל של עד כ-90 מ"ר. ניתן לצבוע גם יחידות דיור חיצוניות וגם בתים המבוססים על שיטת הבניה הירוקה. המחיר כולל עבודת תיקונים כללית לפני תחילת הצביעה.
החל מ-1200 ש"ח
מחיר צביעת דירת 4 חדרים ביהוד
המחיר לצביעת דירה שאינה מאוכלסת. צביעה בדירה מאוכלסת תהיה יקרה יותר בעקבות עבודה לוגיסטית נדרשת של הזזת חפצים לאורך הצביעה
החל מ-1500 ש"ח
עלות ממוצעת של צביעת דירת 5 חדרים ביהוד
תיקוני שפכטל ומילוי סדקים כלולים במחיר! ניתן לשלב כמה צבעים שונים מבלי התחייבות לצבע אחיד בכל הדירה
החל מ-2000 ש"ח
עלות צביעת דירת פנטהאוז ביהוד
אנו ממליצים לשלב חיפויים שונים בחללים מרכזיים: חיפוי עץ על קיר בסלון, חיפוי בריקים במטבח וחיפוי אבן טבעית בחדר האמבט המעניקים נראות יוקרתית, ייחודית וחמימה.
החל מ-2000 ש"ח
כמה עולה צביעת בית פרטי ביהוד?
ניתן לבצע עבודת צביעה נרחבת ל-2 מפלסי הבית. העבודה מתבצעת על פי אזורים בחלל, זאת על מנת לאפשר לכם להמשיך ולגור בבית לאורך עבודות הצבע. ניתן בתוספת תשלום להוסיף גם צביעת קיר חיצוני ביהוד עם שליכט צבעוני
החל מ-2000 ש"ח
מה המחיר של צביעת חדר שירותים ביהוד?
המחיר כולל צביעת חדר שירותים אחד בצבע סטנדרטי. צביעה אומנותית בתוספת תשלום על פי מ"ר
החל מ-350 ש"ח
כמה עולה צביעת חדר שינה ביהוד?
ניתן לשלב צביעה אומנותית המבוססת על משחקים של אור וצל בחדר השינה. ניתן לבצע חיפוי קיר מעץ, בריקים או אבן טבעית בתוספת תשלום
350-800 ש"ח
מחיר צביעת חדר אמבטיה ביהוד
ניתן לשלב גם סט של צביעת קיר רטוב הכולל טיפולי מנע לרטיבויות ופטריות בקיר
החל מ-350 ש"ח
עלות צביעת משרד ביהוד
המחיר הינו למשרד קטן בגודל חדר.
300-700 ₪ תלוי בגודל המשרד

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092