צביעת בניין

צביעת בניין משותף מבפנים ומבחוץ – מחדשים את הבניין!

כל עוד אתם צובעים את הדירה הפרטית שלכם, אך ורק את דעתכם נלקחת בחשבון, כמו גם את התזמון המושלם והאידיאלי עבורכם לביצוע העבודה. מה קורה כשעבודות הצבע הנדרשות הן לבניין בו אתם גרים? עליכם לקחת בחשבון את האינטרס המשותף של הבניין ואת של כל הדיירים המעוניינים בסביבת מגורים משופצת וצבועה היטב. "תצבע לי" מזמינים גם אתכם להתחדש בצבע טרי עם שירות של צביעת בניין משותף.

 

צביעת בניין מגורים משותף - צביעה חיצונית ופנימית!
√ מחירים מיוחדים לוועדי בתים
√ אפשרות צביעת בניין גבוה עד 32 קומות בסנפלינג
צביעת חזית בניין כולל כניסה במחיר אטרקטיבי

√ שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 
052-2143-092

צביעת בניין פנימי וחיצוני

עבודות ההכנה שנבצע לפני צביעת בניין משותף

לפני שנתחיל במלאכת צביעת בניינים, יהיה עלינו לבצע עבודה מקדימה שמטרתה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כידוע, המון פעמים ישנם בניינים שהמיקום הגיאוגרפי שלהם נמצא על ציר מרכזי, מה שאומר שהם סופגים המון לכלוך בדמות פיח ועשן. על כן, לטובת צביעה חיצונית של בניין, יהיה עלינו לנקות היטב את האבק בלחץ חזק של מים, זאת על מנת לאפשר לחומרים החדשים שנבחר לשלב על הקירות להשתלב בצורה הרמונית. מלבד עבודת הניקוי, לא אחת נצטרך לבצע עבודות מעמיקות יותר של תיקונים, כדוגמת עבודות שפכטל ומילוי סדקים. כשאנחנו מבצעים עבודה של צבע, אנחנו מבצעים אותה בצורה יסודית ואיכותית – גם במחיר של עבודות מקדימות בדמות תיקונים נדרשים.

 

איך נבצע צביעת בניין חיצוני?

על מנת לבצע צביעה חיצונית איכותית ויסודית, אנו נבצע אותה במגוון דרכים בהתאם למספר הקומות בבניין, מיקום הבניין ותנאי השטח המשתנים. מצד אחד נוכל לבצע צביעת בניין בסנפלינג, אך אפשרות נוספת העומדת לרשותנו היא צביעה באמצעות פיגומים שונים המאפשרים לנו נגישות אידיאלית. ובאשר לשאלה כמה עולה צביעת בניין – המחיר יינתן רק לאחר איפיון סוג הצביעה הנדרש, גודל הבניין והיקף העבודה.

 

איך צבע יכול להפוך את מבואת הכניסה למזמינה?

צביעת בניין פנימי הינה צביעה שחשובה מאד לדיירים. את מבואת הכניסה של הבניין שלכם אתם פוגשים לפחות פעמיים ביום: עם יציאתכם מהבניין ועם חזרתכם אליו. נסו לדמיין לכם שני מצבים שונים: מצב אחד בו אתם חוזרים אל בניין עם קירות מקולפים, קירות עם עובש ורטיבות וצבע חיוור המעיד על הזנחה ממושכת. מצב שני הוא לחזור אל בניין שנצבע זה עתה, שניחוח הצבע הטרי עוד ניכר בו והקירות מאירים מאושר וצבע. בעבודות צביעה לבניינים, נדמה כי צביעת כניסה לבניין היא אחת מהעבודות החשובות ביותר – המשפיעות על מצב הרוח של הדיירים ועל החוויה השיתופית בבניין.

 

מתי בפעם האחרונה צבעתם את חדר המדרגות?

במסגרת עבודות של צביעה פנימית לבניין, אנו נשמח לבצע עבורכם גם צביעה לחדר המדרגות. גם בבניינים בהם ההתניידות של הדיירים מתבצעת באמצעות המעליות, חשוב לטפח את חדר המדרגות ולדאוג לעבודות צביעה גם בו – זאת מאחר והוא חלק בלתי נפרד מהבניין שהינו הבית של כל הדיירים.

 

כמה עולה לצבוע בניין?

באופן טבעי כשמבינים שהגיע הזמן לחדש את המבנה, עולה גם השאלה כמה עולה לצבוע בניין 3 קומות, 4 קומות, 6 קומות, 10 קומות וכו'. הצעת מחיר ספציפית ניתן לספק רק לאחר בדיקה מעמיקה של המצב הקיים וקשב מלא לרצונות של הדיירים כדי שנוכל להבטיח לא "רק" עלות משתלמת אלא גם תועלת מרבית מהצביעה ומשדרוג הנכס באופן כללי.

 

הפרמטרים העיקריים שמשפיעים על העלות:

א. מספר הקומות - באופן טבעי התשובה לשאלה כמה עולה לצבוע בניין 4 קומות שונה מהתשובה לשאלה מהו המחיר של צביעת בניין בן 10 קומות. גם לשטח המעטפת החיצונית יש השפעה על המחיר.

ב. שיטת העבודה - עבור בניינים גבוהים (בדרך כלל החל מ-6-7 קומות) שיטת העבודה היעילה והזולה ביותר היא בסנפלינג - פירוט בפסקה הבאה. כשהצבעים מגיעים לכל נקודה במעטפת החיצונית של הבניין על גבי פיגומים, המחיר כולל שני מרכיבים: העלות של התקנת כל "מיטה" (שמכסה שטח של 5 מ"ר), והעלות החודשית של השכרת המיטה. בהתאם חשוב להפקיד את העבודה בידיים מקצועיות שיסיימו אותה בזמן קצר ככל האפשר.

ג. סוג הצבע הקיים כיום - אם למשל הקירות החיצוניים מחופים בשפריץ, ובפרט גס, ייתכן צורך להסיר אותו עוד לפני הצביעה.

ד. סוג הצבע המבוקש - האופציה המומלצת ביותר היא שליכט צבעוני, שתורם גם לבידוד ולאיטום בבניין. 

ה. היקף הצביעה - האם נדרשת צביעה של קירות חיצוניים בלבד או שגם הלובי זקוק לריענון? האם החלטתם לנצל את הגעת אנשי המקצוע לבניין ולחדש את חדר המדרגות, לרבות המעקות? אחרי ביקור בבניין המומחים של תצבע לי יוכלו לספק לכם הצעות מחיר מפורטות: כמה עולה לצבוע בניין 6 קומות כולל הכל, כמה תעלה הצביעה בלי לובי וחדר מדרגות וכו'.

צביעת בניינים בסנפלינג

צביעת בניינים בני 6-7 קומות ומעלה תתבצע כאמור בסנפלינג. הסיבה לכך היא שהקמת פיגומים למספר קומות גבוה מאוד אינה משתלמת. בדרך זו ניתן להעניק מראה מרשים ושובה לב גם לבניינים של 20-30 קומות. התוספת לעלות בגלל הצורך בסנפלינג היא כ-10-20 ש"ח למטר רבוע.

צביעת קירות חיצוניים של בניין בסנפלינג - רק עם צבעים מנוסים!

חשוב להדגיש כי צביעת בתים משותפים בסנפלינג היא פרויקט מורכב שמחייב ניסיון רב - גם לטובת בטיחות מרבית ללא פשרות וגם כדי שהעבודה עצמה תתבצע באופן מדויק והבניין יזכה למראה המבוקש בכל נקודה ונקודה לאורך הקירות החיצוניים.

צביעה חיצונית עם חומרים איכותיים תורמת לא "רק" לאסתטיות, אלא גם מונעת חדירת מים אל הדירות. עוד לפני שמתחילים לצבוע נבחן את מצב הקירות - אם ישנה רטיבות קיימת קודם כל צריך לטפל בה. כמו כן כוללת הכנת המבנה ניקוי יסודי (באמצעות לחץ במים גבוה) כדי להסיר כתמי בוץ, פיח ולכלוכים אחרים, כולל טיח רופף ומתקלף. במידת הצורך יבוצעו תיקוני טיח וסתימה של סדקים וחורים. הצביעה עצמה כוללת שכבת פריימר ואת הצבע הנבחר.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092