צביעה תעשייתית

צביעה למבנים תעשיתיים

הצבעים שלנו והחומרים שלנו לא מגיעים במגע רק עם קירות פרטיים, אלא גם עם מבנים תעשיתיים המשרתים בין היתר חברות קטנות וארגונים גדולים. "תצבע לי" שמחים להציע גם לכם שירות של צביעה תעשייתית – למחסן או למבנה שלכם. צביעה זו חיונית וחשובה, זאת מאחר ועל מבנים אלו לא אחת מתפתחת קורוזיה וזיהומים אחרים, שבסופו של דבר גורמים נזק רב לתכולה המאוחסנת במבנה התעשייתי. בעת שנוקטים בגישה של צביעת מבנה תעשייה, ניתן להימנע מנזקים שכאלו בצורה משמעותית!


צביעה תעשייתית למבנים ומחסנים
שירותי צביעה בהתזה למתכות
צביעה של כל סוגי המבנים
תיקוני צבע ושפכטל - כלול במחיר
עבודה נקייה באחריות מלאה
שירות בפריסה ארצית רחבה: מרכז, דרום צפון

לקבלת הצעת מחיר חייגו: 052-2143-092

צביעה תעשייתית


על מנת להבטיח את התוצרים האיכותיים ביותר, אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים שגם תורמים לנראות המבנה שלכם, וגם תורמים בכל הקשור לאיטום והגנה מפני זיהומים שיכולים לחדור אל תוך המבנה.


שיטות הצביעה עם צביעה תעשייתית של מחסן

כשם שישנן שיטות לצביעת קירות של בתים פרטיים, כך גם ישנן כמה שיטות מרכזיות בהן אנו עושים שימוש בעת שהמטרה היא לצבוע מבנה תעשייתי. מדובר על שיטה ייחודית, כאשר לרוב היו מיושמת על משטחי מתכת – כאלו המאפיינים את אותם המבנים. אנו עושים שימוש בשתי טכניקות עיקריות: השיטה הרטובה או השיטה הנעשית באמצעות אבקה.

צביעה תעשייתית בהתזה מוכרת גם בשם "השיטה הרטובה", ובאמצעותה אנו מיישמים את הצבע על המשחטים באמצעות לחץ גדול מאד. בלא מעט מן המקרים, ובמידה והמשטחים אכן מאפשרים זאת, אנו נעביר אותם לשלב נוסף של ייבוש בתוך תנור. העברת המשטחים בתנור גורמת לכך שהנראות המתקבלת הינה אחידה יותר ורמות הגימור גבוהות מאד.

השיטה הנוספת היא צביעה תעשייתית וצביעת מתכות באבקה (להזמנת צביעת גדר). מדובר על שיטה שבעת שמיישמים אותה, מספיקה שכבה אחת בלבד. יש לציין כי אין כל הגבלה בסוג המשטחים ובגודלם – התוצאות מרשימות ואחידות בכל מקרה. כל עוד נבחרה השיטה הזו כשיטת הצביעה התעשייתית עבורכם, דעו כי מדובר על חיסכון אדיר בזמן ועל צביעה מהירה מאד.


באיזה שלב מתחילים בעבודת הצביעה?

חשוב לזכור כי סוג צביעה זה רלוונטי למגוון רחב של מוצרים, צנרות, כלי רכב גדולים וכאמור - משטחים. כל סוג של צביעה דורש בתנאים אחרים ובצרכים שונים, כך שעל מנת להתאים את שלב הצביעה הנכון והמדוייק, עלינו להבין מהי מטרת הצביעה ולמה היא מיועדת. צביעה תעשייתית עם צבעי תעשייה מתבצעת במרבית המקרים לקראת השלבים האחרונים של פס הייצור. כלומר, אם מדובר על מוצרים, הרי שהם נצבעים לקראת סיום תהליך הייצור, ואם מדובר על משטחים אחרים המיועדים להשתלב במחסנים או במבנים, הרי שהם יצבעו לקראת שילובם במקום היעד שלהם.

עבודת הצביעה חייבת להתבצע בחללים מוארים ומאווררים, כאשר במידה והעבודה מתבצעת בתוך חלל חיצוני, יש להבטיח כי קירות החלל אינם דליקים (תנאי סף חשוב בצביעה שכזאת!). בעת שעומדים בכל התנאים, עבודת הצביעה יכולה להתבצע גם במפעל או במחסן הלקוח ללא צורך בניוד החלקים השונים לאזור חיצוני.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092