טיח תרמי

וויסות החום בבית וחיסכון אדיר בחשבון החשמל

עבור דיירים שחיים באזורים חמים או קרים, עיצוב הקירות הוא לא השיקול העיקרי. בימי הקיץ כשיש שרב כבד, בתים ללא בידוד יצטרכו לתת למזגן לעבוד מסביב לשעון וגם בשעות הלילה. בלי מיזוג, יהיה בלתי אפשרי לשהות בבית בימים כאלו, גם אם החלונות יהיו פתוחים. הפתרון הוא בידוד תרמי. באתר "תצבע לי" אנחנו לא מציעים לכם רק שירות של צביעת דירה אלא גם תוכלו לאתר קבלן טיח תרמי בכל אזור בארץ, אשר ייעץ לכם לגבי עבודות של טיח תרמי פנימי או טיח תרמי חיצוני, לוויסות אופטימלי של טמפרטורת הבית או הדירה שלכם.

 

ביצוע טיח תרמי איכותי לממד או לקירות חוץ
שימוש בטיח תרמי: 300, 400, 200, 86, 760 ועוד
עבודה מקצועית ואיכותית של קבלני טיח מנוסים
15 שנות ניסיון
טיח תרמי לממד בעובי שנקבע ע"י פיקוד העורף

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 052-2143-092

טיח תרמי
 

טיח תרמי לעומד טיח רגיל

טיח תרמי, הוא טיח רגיל אשר מגיע בתוספת כדורים של פוליאוריטן מוקצף או חומרי בידוד אחרים. ביצוע טיח תרמי לקירות פנימיים או חיצוניים מבנים, נועד לספק טמפרטורה נוחה בחלל הפנימי של הבית, וכמו כן, זה ממזער תופעות עיבוי ותורם לחיסכון אנרגטי הנדרש לצורכי צינון וחימום. תוספות כאלו מספקות רמה גבוהה של נקבוביות וחללים רבים של אוויר, אשר מפחיתים באופן משמעותי את רמת המוליכות התרמית של תערובת הטיח, בעוד שההתנגדות התרמית תהיה גבוה. התנגדות תרמית, זו הגדרה פיזיקלית ליכולת של שכבת חומר לעכב מעבר חום דרכה. ככל ששכבת החומר בעלת כושר בידוד גבוה יותר, ההתנגדות התרמית גבוהה יותר.

 

חשיבות של טיח תרמי

על מנת להגיע לטמפרטורות נוחות בבית באופן יעיל החוסך בצריכת אנרגיה יש לדאוג לבידוד תרמי של משטחי פנים בעזרת טיח תרמי לקירות פנים, ושל קירות חיצוניים ע"י יישום של טיח תרמי לקירות חוץ. בידוד זה של מעטפת המבנה, כוללת מלבד עבודות טיח בקירות, גם עבודות טיח תרמי לממד, הגג, עמודי המבנה והרצפה. בידוד מונע באופן משמעותי בזבוז אנרגטי ומקטין את משך השימוש הנדרש לחימום או קירור הבית.

 

יישום טיח תרמי

יש ליישם את שכבת הטיח התרמי על גבי משטח מישורי נקי , ללא אבק או לכלוך, נטול בליטות, גופים זרים או חלקים רופפים. שכבת הטיח הראשונה תיושם כיומיים לאחר הנחת שכבת הרבצה ראשונה. לאבקת הטיח צריך להוסיף מים לפי הוראות היצרן באופן הדרגתי תוך כדי ערבוב ועד לקבלת של שכבה אחידה נטולת גושים. עובי טיח תרמי, מתחיל בעשרים מ"מ ונקבע בהתאם למיקום התרמי של המבנה. בין אם במישור החוף, ההר, הערבה ובקעת הירדן, או הנגב הצפוני והשפלה. כמו כן, עבור טיח תרמי לממד, עובי השכבות נקבע על פי ההוראות של פיקוד העורף.

 

סוגי טיח תרמי

מערכת טיח תרמי מורכבת משלוש שכבות: שכבת הרבצה, שכבת טיח תרמי ושכבת גמר. הטיח התרמי יבוצע לפי דרישות תקנים 1045, 1414 ושכבות הטיח לפי דרישות תקן 1920 ולפי הנחיות חברת כרמית.טיח תרמי 750 – לשימוש במבנים עד 4 קומות. טיח תרמי 760 – לשימוש במבנים מעל 4 קומות.

 

כמה עולה טיח תרמי?

עלות טיח תרמי - שקית של 23 ק"ג טיח מבודד תרמי מוכן לשימוש, עולה בסביבות 65 ש"ח.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092