טיח לממד

עבודות טיח לממד

אחד החדרים החשובים והמשמעותיים ביותר בבית שלכם הוא הממד. אתר "תצבע לי" מבצע עבודות מגוונות של טיח לממד שלכם לרבות עבודות של טיח תרמי לממד וגם ביצוע טיח ממדים 770. העבודה של קבלני הטיח היא עבודה מרכזית וכזו שתפקידה חיוני בשלבי ההתקדמות של פרוייקטים שונים של בניה. עם הרגע בו מבצעים טיח לממ"ד, למעשה יודעים כי הסתיימו כל שלבי הבנייה במבנה המדובר לרבות הכנת תשתיות שונות. המשמעות? בקרוב ניתן להיכנס לנכס החדש או לנכס הקיים. רגע לפני שמבצעים טיח תקני לממד – לפניכם כל המידע הנחוץ.

 

עבודת טיח לממד כולל אפשרות טיח גבס לממד!
מבצעים את כל עבודות הטיח לממדים בצורה נקיה ויסודית
√ מחירים נוחים לעיריות ומועצות
√ טיח צמנטי לממד, טיח תרמי לממד, טיח מתועש לממד
אפשרות הזמנת בעל מקצוע מהיום להיום
במצב חירום (מלחמה) ניתן לבצע את העבודה גם בלילה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת והתייעצות חייגו:
 052-2143-092

טיח לממד

למה צריך לבצע עבודות של טיח?

גם במקרים של טיח גבס לממד וגם במקרים של עבודות טיח אחרות, עבודת הטיח היא חשובה וחיונית בכל מבנה ובכל סוג של עבודה. הטיח הוא החיפוי הבסיסי ביותר לקירות. אפשר לדמות את הטיח למעין מעטפת השומרת על קירות המבנה שלכם – גם כשזה מגיע אל הממד הנמצא בדירה או במשרד שלכם. תכלית הטיח בממד שלכם היא לאחות ולחזק את השלד, ליישר את הקירות לפני עבודות הגמר השונות, לתקן טעויות ביצוע שנעשו בתהליכי הבניה וליצור כיסוי של מעטפת המבנה שלכם בעבודות של טיח חוץ לממד. הצוות המקצועי שלנו יעניק לכם מענה כולל, מעמיק ואיכותי הכולל בין היתר גם תשובות לשאלות כדוגמת איזה עובי טיח לממ"ד.

 

איך מתבצעת עבודת הטיח?

כל עבודה של טיח תתבצע בהתאם לממד והדרישות השונות שלכם. בגדול, ניתן להציג את שלבי העבודה העיקריים עליהם מתבססת עבודת טיח מקצועית ללא פשרות: ניקוי הקירות מכל הפסולת הקיימת, ביצוע של שכבת יסוד, טיוח ויישור עם טיח שחור, טיוח וישור עם טיח לבן, שכבת פריימיר ולבסוף ביצוע שליכט. כך אנו מבצעים טיח פנים לממד שיבטיח את ההגנה החיונית וההכרחית למבנה שלכם. מחיר טיח לממד מבוסס בסופו של דבר על היקף העבודה המתבצעת אצלכם וגודלו של הממד. לרוב, המחירים מתומחרים על פי מ"ר כך שככל שהממד שלכם גדול יותר, כך לבסוף תשלמו יותר על העבודה בכללותה. אחרי שנבין איזה טיח עושים בממד שלכם, נוכל להציע הצעת מחיר הוגנת ונוחה.

 

באילו חומרים אנחנו עושים שימוש?

התשובה שלנו לשאלה שלכם כמה עולה טיח לממד לא אחת מפתיעה. העובדה כי אנחנו מציעים לכם מחירים הוגנים ונוחים לא אומרת כי אנחנו עושים שימוש בחומרים פחות טובים, אלא ליהפך. בכל עבודה של טיח, לרבות טיח לתקרה בממד, אנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר המוצעים כיום בשוק, לרבות חומרים של חברת "טמבור". לא ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ללא שימוש בחומרים איכותיים ועל כן אנו מקפידים על התאמה מדויקת של החומר לסוג העבודה. אם תצטרכו טיח מיוחד לממד שלכם אנו נדאג לספק אותו ולבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092