חיפוי קירות באבן

עיצוב החקוק באבן – על חיפוי הקירות באבן

כמה כבר יוצא לכם לחשוב על הקירות בבית או במשרד שלכם? כנראה שלא כל כך הרבה. הקירות, בהגדרתם הרשמית, נועדו לתחום חללים שונים בבית שלכם ולאפשר ליישם תכנון נכון ופונקציונאלי של המרחב. בפועל, הקירות מגלמים בתוכם הרבה מעבר לתכלית פונקציונאלית שכזו, והם יכולים לתרום לכם רבות בכל הקשור לפאן העיצובי. אם תביטו מסביבכם לרגע, תגלו כי החלק הנוכח ביותר והבולט ביותר הוא הקירות. הקירות נמצאים בכל מבנה, גודלם עצום והנוכחות שלהם רבה, כך שחבל מאד שלא לתעל אותם גם לכאלו התורמים לכם בכל הקשור לחזות ולעיצוב.

 

חיפוי אבן מחיר למטר הכי זול - עבודה מקצועית ונקיה!
- חיפוי כל סוגי האבנים כולל אפשרות הדבקת אבן על קיר
 
- חיפוי אבן במטבח או בסלון או על קיר בחדר שינה
חיפוי דמוי אבן בחדר שינה או בחדר עבודה - מחיר מבצע!
אבן לחיפוי קירות חוץ מחיר מבצע לחודש הקרוב
חיפוי אבן ירושלמית לפנים או לחוץ
מחיר עבודה אבן ירושלמית במבצע שאסור לפספס - נסו אותנו!

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
052-2143-092

חיפוי קירות באבן

אנחנו באתר "תצבע לי" מזמינים אתכם ליהנות מהאפשרות לשדרג את הקירות שלכם בתוך הבית ומחוצה לו, עם שירות של חיפוי קירות באבן צפחה, ולא רק. גם אם אתם כעת בתהליכי בניה של הבית שלכם, וגם אם אתם חושבים כבר זמן רב על עיצוב מחדש שלו, עבודת חיפוי אבן לקירות היא דרך נפלאה לעצב, לשדרג ולעורר מחדש את קירות הבית שלכם. חיפוי אבן בזול דרך האתר שלנו – יוצאים לדרך!

 

הרבה לפני הנראות: מה היתרונות של חיפוי קירות באבן טבעית?

מה שמביא אתכם לרצות לעשות עבודה של חיפוי אבן בהדבקה או חיפוי אבן בתליה יבשה בבית שלכם, הוא הרצון לייצר מעטפת עיצובית מרשימה, יוקרתית ועדכנית. בפועל, אתם מקבלים הרבה יותר וכדאי שתדעו מה התועלות הרבות שבחומר ובעבודת החיפוי. ראשית, גם עבודה של חיפוי קירות פנים באבן וגם עבודת חיפוי הנעשית מחוץ לבית, מעניקות לכם איכות חיים בדמות בידוד תרמי. נפלאות הקיץ הישראלי ידועות לכל, גם כשזה מגיע לטמפרטורות חמות שלא מניחות לכם. עבודת חיפוי קיר מייצרת בידוד תרמי נפלא היעיל גם לחום קיצוני וגם לקור. כך, אתם יכולים לחסוך כסף רב בהוצאות על חימום או קירור הבית. בנוסף, חיפוי אבן בתוך הבית או מחוצה לו מעניק לכם את האפשרות גם ליהנות מבידוד אקוסטי הדואג להשארת הרעשים החיצוניים מחוץ לדלת הבית שלכם. עבודת החיפוי מייצרת חוצץ אידיאלי המפריד את הרעשים ומחזיר אותם לכיוון ממנו הם הגיעו. אם לא די ברעשים שלא עושים דרכם אליכם, הרי שאתם זוכים גם לפרטיות רבה שכן הרעשים בתוך הבית שלכם לא נשמעים מחוץ לדלת הבית. חיפוי קיר פנימי דמוי אבן משדרג את חייכם אם כן לא רק חזותית, אלא הרבה מעבר.

 

כשקיר משוחח עם רהיט - חיפוי קירות באבן ירושלמית

במקום להסתפק בקירות צבועים בלבד בבית שלכם, אתם מחליטים להשקיע ולעצב את חלקת האלוהים שלכם. כיום, יותר מתמיד, מגוון האפשרויות הזמין לכם לעיצוב מחדש הינו נרחב, אך עדיין רבים דבקים דווקא במלאכת החיפוי כזו היעילה ביותר וזו המספקת את התוצרים המרשימים ביותר. חיפוי קיר אבן בסלון ישדרג את חזות הסלון שלכם פלאים! גם כשמגיעים לאבן, יש לכם מגוון רחב של אבנים שתוכלו לבצע איתם את עבודת החיפוי. המשמעות היא שתוכלו לדבוק באבן כמוטיב שלט בכל החיפויים בבית שלכם, אך בפועל השימוש באבנים שונות מייצר חזות שונה לגמרי בכל חדר וחדר. חיפוי אבן לבית בסלון ובכל חדר אחר מתבצע דרכנו רק עם החומרים הטובים ביותר, הטכניקות האיכותיות ביותר ואנשי המקצוע הטובים ביותר. אחד הזרמים המובילים כיום בענף העיצוב הוא ליצור קו עיצובי אחיד המבוסס על רהיטים, פריטי אומנות ואלמנטים שונים המשוחחים זה עם זה. על כן, כשאתם מתעניינים על חיפוי קיר אבן קיסר לדוגמא, נסו לתכנן את החיפוי בדרך כזו אשר תאפשר הרמוניה עיצובית בין כל אלמנט ואלמנט בחדר וכך תקבלו שלם מרהיב. דוגמא נוספת היא ליצור באמצעות חיפוי החוץ קו עיצובי מסוים, ולהמשיך אותו בפנים הבית. דו השיח העיצובי הזה מעניק מעטפת הרמונית ואסתטית.

 

לאילו חללים בבית מתאימה עבודה של חיפוי באבן?

חיפוי קירות באבן ריצוף או בכל אבן אחרת מתאימה לכל חלל וחלל בבית שלכם – גם בחלקו הפנימי וגם בחלקו החיצוני. כך למשל בחלל החיצוני: החצר הביתית שלכם היא אחד מהיתרונות הבולטים של בתים פרטיים, ואתם, כבעלי בתים כאלו, זכיתם ליהנות משמש מלטפת ומרוח נעימה עם ישיבה בחצר תחת כיפת השמיים. כעת, על מנת ליהנות מהשהות שלכם אפילו יותר, תוכלו לבצע חיפוי קיר אבן בגינה. את החיפוי תוכלו לשלב על קיר בודד בגינה, על הברביקיו המקובע או סביב המזרקה שלכם. החיפוי בחללים החיצוניים לא מתחיל ומסתיים בגינה שלכם, ותוכלו לבצע חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן גם במבואת הכניסה שלכם (למחירים של חיפוי קירות חוץ). עיצוב הבית בחלקו החיצוני חשוב מאין כדוגמתו! נסו לחשוב על רושם ראשוני: אלו המגיעים אל הבית שלכם מקבלים את הרושם הראשוני עליכם על סמך חזות הבית שלכם. על כן, חיפוי אבן בכניסה לבית יבטיח לכם כי בני המשפחה, החברים ושאר המכרים שלכם יהנו מהשהות אצלכם כבר מרגע הגעתם. חיפוי קירות חוץ באבן הינו מגוון ומאפשר לכם עיצוב גמיש המותאם אליכם. מגוון החומרים, טכניקות העבודה וזרמי העיצוב השונים מאפשרים לכם להפוך את הבית שלכם לבית החלומות שלכם בקלות ובנראות יוצאת מן הכלל.

 

מהמטבח ועד חדר האמבט והשירותים

כמה פעמים יצא לכם לצפות בתכניות בישול ולהתרשם ממטבח המעוצב בדיוק לטעמכם? כמה פעמים יצא לכם לבקר במסעדה אהובה עליכם ולהתפלא עד כמה אפשר להתרגש מעיצוב של חדר שירותים? סודות העיצוב הגדולים לא נמצאים בהכרח בידיהם של מעצבי הפנים, אלא בעבודת החיפוי שהופכת כל קיר גולמי לקיר המשדר עיצוב, טעם טוב ואלגנטיות. חיפוי קיר באבן במטבח הינו חיפוי שיהפוך באופן רשמי את המטבח הביתי שלכם לחלל האהוב עליכם ביותר עם עיצוב מרהיב! את האבן ניתן לשלב בבר במטבח, על הקיר שמעל השיש ואפילו על התקרה. תמיד רציתם לעצב את שירותי האורחים בעיצוב הנוכח בו שיק? עבודה של חיפוי קיר אבן בשירותים תהפוך את חדר השירותים שלכם לפנינה עיצובית בלב הבית!


שיטות מובילות לעבודת החיפוי

ישנן כמה שיטות מובילות שעל פיהן מבצעים את עבודת החיפוי. חיפוי אבן בקיבוע רטוב לדוגמא מתבצע באופן הבא: את אריחי האבן משלבים על הקיר באמצעות מלט. כל אבן המשתתפת בחיפוי מחוברת אל הקיר באמצעות שיטה של עיגוני פלדה. חיפוי אבן בשיטה מתועשת המוכר גם בשם חיפוי אבן בשיטת ברנוביץ, משלב את אריחי האבן על פני תבנית, עוד טרם משלבים את כל האריחים לקירות המיועדים לחיפוי. אנו זמינים לכם דרך קבע עם מיטב אנשי המקצוע להתייעצות לגבי השיטה העדיפה, שילוב חיפוי אבן בזלת או אבן ירושלמית וכדומה.

 

מחיר חיפוי קירות חוץ באבן – כמה זה יעלה לכם?

התועלות הרבות של עבודת החיפוי ידועות לכל, אך כמה עולה חיפוי קיר באבן? לרוב עבודות החיפוי מתומחרות באופן של מחיר חיפוי קיר באבן לפי מטר. חשוב לזכור כי מאחר וישנם סוגים רבים של אבנים המתומחרים במחירים שונים, עלות חיפוי קיר אבן תשתנה בהתאם לגודל השטח שעליו אתם רוצים לבצע את החיפוי, כמו גם על סמך סוג האבן הנבחרת. אם כן, מחיר חיפוי קיר באבן לפי מטר עומד על בין 130-230 שקלים למ"ר לעבודת חיפוי של עד 10 מ"ר.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092