חיפוי קיר גבס

חיפויים על קירות הגבס – המדריך המלא

אתר "תצבע לי" מזמין גם אתכם ליהנות מתפריט עבודות החיפוי המגוונות שלנו. הפעם, נשמח להציג  בפניכם את כל מה שחשוב שתדעו על חיפוי קירות גבס. אם אתם מחפשים רעיונות לחיפוי קיר עם גבס, אנשי המקצוע שלנו ישמחו לשתף אתכם בידע, בניסיון ובמקצועיות שלהם ולהבטיח כי גם אתם תיהנו ממגוון האפשרויות הזמין לכם דרכנו. מתעניינים בעבודה של חיפוי קיר בלוחות גבס? ראיתם דוגמאות לחיפוי קיר בגבס וידוע לכם מה אתם רוצים בבית או במשרד שלכם? אנחנו נבצע עבורכם עבודה מקצועית ויסודית שתוציא אתכם מרוצים! מה מחיר של חיפוי קיר גבס? כל זאת ועוד, ממש כאן לפניכם.

 

 

חיפוי קיר גבס ברמה הגבוה ביותר
מגוון סוגי חיפויים לבחירה כולל חיפוי גבס דקורטיבי 
מחירים שוברי שוק - מתחייבים למחיר הכי זול!
שירות בפריסה ארצית - ניתן לבחור כל דוגמא של חיפוי
חיפוי קירות גבס בבריקים או אריחים
חיפוי גבס במקום טיח - חסכון של מאות שקלים!

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם בל מקצוע חייגו:
 052-2143-092

חיפוי קיר גבס

עבודת החיפוי – למה היא נועדה?

עבודות החיפוי כוללות עבודה של חיפוי קירות חיצוניים לצד עבודה של חיפוי קירות פנימיים. כך לדוגמא, חיפוי גבס בכניסה לבית הינו חיפוי המשרת את החלל החיצוני, בעוד חיפוי גבס למזגן הנמצא בסלון שלכם משרת את המטרות הפנימיות. כיום ניתן לראות גם בבתים פרטיים, גם בחנויות במרכזי הקניות וגם במשרדים קטנים וגדולים כאחד, עבודה של חיפויי קירות. האם שאלתם את עצמכם איזו תכלית משרתת העבודה של חיפוי הקיר? אפשר לחלק את עבודת החיפוי לכזו המשרתת 2 מטרות: האחת היא מטרה פונקציונלית ושניה היא מטרה עיצובית. כל סוגי החיפוי, כולל חיפוי גבס, מייצרים מעטפת של הגנה ובידוד. תכלית זו באה לידי ביטוי בעת שהחיפוי הינו חיצוני עם עבודה של חיפוי קיר גבס חיצוני - החיפוי מגן על כל המבנה מבחוץ כאשר הוא מונע כניסתם של משקעים שונים אל הקירות בבית שלכם. המטרה השנייה היא המטרה העיצובית. עבודות החיפוי מייצרות חזות אסתטית מרשימה שהופכת את קירות הבית שלכם לקירות מוארים.

 

 

שיטת העבודה שלנו לחיפוי קירות בלוחות הגבס

הדבקת לוחות גבס על קירות היא אחת השיטות לביצוע של עבודות החיפוי, אך לא רק היא. את העבודה מבצעים עבורכם תחת התקנים המחמירים ביותר לטובת קבלת תוצאות מושלמות. ניתן לבצע את העבודה בשני אופנים: ראשית, ניתן לבצע את עבודת החיפוי תוך כדי שיוצרים ויוצקים את קיר הגבס, וכך קורה שהחיפוי הוא חלק בלתי נפרד מהשלד. החיפוי במקרה זה הוא לוחות הגבס בעצמם והינם דוחים רטיבויות. בנוסף, ישנה שיטה נוספת והיא חיפוי קיר גבס בהדבקה. את החיפוי הזה עושים לאחר שמתבצעת עבודה של התקנת צנרות ועבודות אינסטלציה וחשמל, והוא מתאים רק לקירות ועמודים. לאחר שנבין את תכלית החיפוי והחדר בו הוא נמצא, נתאים לכם את הפתרון המתאים ביותר לכם. בנוסף, גם חיפוי קיר גבס באמצעות אומגות זמין לכם דרכנו: חיפוי זה הינו פרופיל דק שהתכלית שלו היא לטובת חיפוי בלבד ואינו מתאים כלל לבנייה של מחציאות שונות. פרופיל זה רלוונטי אך ורק לקירות ישרים.

הכנת גבס לחיפוי


מעצבים ומחדשים את הקירות שלכם

יש לכם חדרים בבית שבהם קירות גבס? לרוב, הנראות שנוצרת מהגבס הינה נראות גולמית ונטרלית, שלא תורמת כלל לחזות הבית שלכם. מגוון האפשרויות הזמין לכם בעולם החיפוי מאפשר לכם ללכת אחרי הדמיון שלכם, ולעצב וליישם בקלות ווייב חדש המתכתב עם אזורים אחרים בבית, או לחילופין לעצב כל אזור כאינדיבידואל בפני עצמו. גם חיפוי קיר גבס דקורטיבי אפשרי, וזאת במידה וכבר עיצבתם בעבר את קיר הגבס שלכם. אז אילו אפשרויות מומלצות במיוחד? חיפוי קיר גבס בבריקים מומלץ מאד וזאת הודות לנראות המודרנית והצעירה שהבריקים מייצרים. עיצוב הבית שלכם לא צריך לכלול מהפכים גדולים, אלא עבודת החיפוי עושה זאת ובגדול. חשוב לזכור כי הגבס לא אמור אמור להגביל אתכם לא עם שילוב של טלוויזיה עליו, לא עם תליית תמונה ובטח שלא עם שדרוג עיצובי כמו עבודת החיפוי. חיפוי קירות פנים בגבס הינו חיפוי שבו משקיעים אנשי המקצוע שלנו זמן רב וסבלנות רבה לקבלת תוצרים מושלמים. גם במקרים של חיפוי אבן על קיר גבס וגם במקרים של הבריקים, אנחנו לא פוסחים על אף שלב: ראשית, אנחנו בוחנים את גודל הקיר ובהתאם מתאימים את מספר הבריקים או האבנים. לאחר מכן, אנחנו חותכים במידת הצורך את הבריקים לטובת שילוב אידיאלי והרמוני על הקיר. לאחר מכן, אנחנו מתחילים את עבודת ההדבקה ועושים זאת אך ורק עם דבק חזק ומתאים כאשר העבודה מתחילה מתחתית הקיר אל מעלה הקיר.

 

 

עולים גבוה עד לתקרה

הנמכתם את התקרה בבית או במשרד עם תקרת גבס וכעת אתם חושבים על חיפוי תקרה מגבס? לנו יש את המענה המלא אליכם! נוכל להפוך את התקרה שלכם לתקרה דקורטיבית ומאירה שתחליף את היחידות המרובעות המגיעות בצורה גולמית שאינה תורמת לעיצוב החלל. זיכרו כי גם התקרה הינה חלק בלתי נפרד כאשר רוצים לעצב ולרענן את נראות החדר המדובר. בנוסף, או יש ברשותכם מדפים שבניתם מגבס, תוכלו גם אותם להפוך.

חיפוי קיר גבס באמבטיה

 

לא עובדים קשה – יש את הגבס!

ישנן עבודות בהן אנחנו רוצים לשלב עבודה של חיפוי על הגבס, אך לעתים הגבס הוא החיפוי בעצמו. עבודות של חיפוי קיר בקיר גבס שכיחות מאד במקרים בהם ישנו אלמנט עיצובי על הקיר שלכם שאינכם רוצים להשקיע כסף וזמן בהחלפתו באלמנט עיצובי אחר. כך לדוגמא עם חיפוי קיר שפריץ בגבס. עיצבתם בעבר את הקירות שלכם עם שפריץ וכעת אתם כמהים לקירות חלקים או בעיצוב אחר? לא צריכים להוריד ולקלף את השפריץ, אלא תוכלו ליהנות משילוב קירות גבס בקלות עם חיפוי מתקדם. כך גם עם חיפוי קיר בלוקים בגבס או עבודה של חיפוי גבס על בטון. לוחות הגבס מחליפים את הקירות הנוכחים וחוסכים המון.

 

 

עבודות גבס בכל מקום בבית שלכם

עבודות החיפוי באמצעות הגבס תקפות לכל אזור בבית שלכם. תפריט השירותים שלנו כולל חיפוי גבס בממד ועד עבודה של חיפוי גבס בעליית גג לכל מטרה. לפני שנציע לכם את הפתרון המתאים לכם ביותר, נבדוק את השטח, את תנאי העבודה, האם כדאי להשמיש את קירות הגבס הקיימים, האם כדאי לעשות חיפוי גבס במקום טיח או לעשות חיפוי על הגבס בעצמו. אנשי המקצוע שלנו מובילים בתחומם ויעניקו לכם בהתייבות את השירות הטוב ביותר ואת קשת הפתרונות האיכותית שעונה על הצורך שלכם. כעת, כל שנותר לגלות הוא את המחירים שתשלמו דרכנו עבור עבודות הגבס השונות הכוללות את עבודת החיפוי באומגות ובהדבקה.

 

 

כמה עולה חיפוי קיר בגבס? – המחירון לפניכם

אנשי המקצוע דרך האתר שלנו דואגים להעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי, לצד מחירון נוח והוגן. כדי לבצע את עבודת החיפוי איתנו אינכם צריכים לחסוך כסף לאורך תקופה, אלא פשוט להרים אלינו טלפון. מחירון חיפוי גבס מוצג לפניכם, והנה המחירים: עלות חיפוי גבס לקיר באמצעות אומגות נעה בין בין 120-200 שקלים למ"ר. חיפוי גבס בהדבקה יעלה לכם בין 100-200 שקלים למ"ר. חיפוי קיר בגבס מחיר למטר – למה זה כדאי? מאחר וכך אינכם מחוייבים למחיר פיקס, אלא אתם משלמים אך ורק על עבודה המתבצעת בהתאם לגודל הקיר שלכם.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092