חידוש דקים

איך תחדשו את הדק שלכם בצורה הטובה ביותר?

חידוש דקים או שיפוץ דקים, זו עבודה המתבצעת בדרך כלל על דקים של עץ מסוג איפאה או אורן. חידוש ואחזקת דק זו עבודה שחייבים ליישם על דק אחת לתקופה, במיוחד בארצות חמות כמו שלנו. באתר "תצבע לי" תוכלו ליהנות ממבחר אנשי מקצוע מנוסים בחידוש דקים, הפרוסים בכל הארץ.

חידוש דק מעץ מלא ברמת גימור גבוהה!
ניקוי הדק עם גרניק
שיוף הדק ושימון למראה חדש ונקי
מילוי סדקים גדולים בדק בעזרת חומר מילוי מיוחד
√ החלפת הדק במידת הצורך במקרים של עץ שבור
צריכים רק שימון דקים? להצעת מחיר לשימון דק

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לחידוש ואחזקת דקים חייגו: 052-2143-092

חידוש דקים מעץ

חידוש דק - למה זה טוב?

יכול להיות שהדק שלכם עומד כבר שנים ללא טיפול. במצב כזה, העץ ממנו עשוי הדק מתחיל להיסדק ולהיפגם בשל האקלים החם במדינה. הסיבות העיקריות שבגללן יש צורך בביצוע שיפוץ או חידוש הן שמש וחום חזק או לחלופין גשמים חזקים ורוחות. כמובן שבמדינה שלנו יש גם את אפקט הלחות שמשפיע על חומר הגלם. חידוש דק ישן, יבטיח את השרידות של הדק שלכם למשך שנים וגם יבטיח את ביטחון המשפחה שלכם מפני קריסה חלילה.

חידוש דק עץ

זה לא משנה כל כך איפה הדק שלכם ממוקם. ניתן לעשות חידוש דק במרפסת או חידוש דק בגינה. חשוב לציין כי חידוש דקים מעץ, לא נעשה רק לשם הנראות. במידה ויש לכם דק במרפסת, אתם וודאי מזמינים חברים ומקיימים על הדק ארוחות ערב נעימות. אם הבטיחות של הדיירים והאורחים חשובה לכם, והדק לא עבר שיפוץ כבר זמן רב, מומלץ להזמין איש מקצוע שיבדוק את הדק. חידוש דק זו פעולה החייבת להתבצע אחת לתקופה בהתאם לחומר הגלם, וזה באחריות בעל הבית. אין זה אומר שצריך להחליף את הדק כולו. למזלכם, טכניקות חידוש דק מעץ מהווה כחלופה אקולוגית, חסכונית ופרקטית על פני החלפת העץ הישן בחדש.

חידוש דק איפאה

חידוש דק איפאה

עץ איפאה הוא אחד העצים המתאימים ביותר לבניית דק עץ, בעיקר בגלל העובדה שהוא עמיד מאוד מול פגעי מזג האוויר כמו לחות, שמש וכדומה. חידוש דק מעץ דורש תחזוקה מקיפה יותר מאשר פרגולה מעץ, מאחר והדק נשחק יותר מהר מחיכוך, שריטות ומשקלים. את דק האיפאה, הנחשב לעץ קשה, מומלץ לשמן אחת לחצי שנה על מנת לשמור על המראה המרשים שלו ואף לצבוע מחדש את הדק.

חידוש דק מעץ אורן

לעצי האורן יש ביקוש רב. חומר הגלם הוא רך יותר מאיפאה, מחירו זול ומחיר חידוש דק מעץ אורן, הוא נוח. יחד עם זאת ובשונה מעץ האיפאה, דק אורן פחות חסין לפגיעות פיזיות או פגיעות אקלים ונוטה לייצר מוקדי שרף גם אם הוא עבר שימון דק. חידוש דק אורן יטפל בכל מוקדי השרף, באופן יסודי ולטווח ארוך, על ידי עבודת ליטוש, חיטוי וצביעת הדק.

חידוש דקים במרפסת

חידוש דק סינתטי

דק סינטטי מהווה פתרון אפקטיבי לכל אלו אשר רוצים חיפוי זול, או אלה המעוניינים למנוע כריתת עצים. חידוש דק סינתטי מתבצע על ידי קילוף השכבה הפגועה, ליטוש דק במקרה הצורך, צביעת הדק ושימון.

מהם השלבים של חידוש דק?

השלב הראשון הוא ביצוע חיזוק של ברגים וחיזוק הקונסטרוקציה כולה. על מנת לחדש את הדק מומלץ לשטוף אותו בעזרת גרניק לחידוש דק, המוציא זרם מים חזק במיוחד וקרצוף עם חומרי ניקוי מיוחדים. לאחר מכן מגיע השלב של ליטוש ושיוף קורות העץ ע"י מכונה ייעודית. שלב השימון - עבור חידוש דק פלוד ומוצריה נחשבים לצבעים והשמנים הטובים ביותר, במיוחד למוצרי עץ.

כמה עולה חידוש דק מעץ מלא

מחיר חידוש הדק, משתנה בהתאם לגודל הדק וסוג העבודה שיש ליישם על הדק. המחירים לעבודות שימון, ליטוש וחידוש יכולות לנוע בין 100 ש"ח ל 300 ש"ח למ"ר ואילו רק עבודת צביעה תעלה בין 50 ש"ח ל 200 ש"ח למטר מרובע. עבודת טיפול ותחזוקה תקופתית לדק נעה בין 500 ש"ח ל 1500 ש"ח.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
09/03/2017

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
05/05/2017

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
11/07/2017

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092