הסרת טמבורטקס

הסרת טמבורטקס מהקירות

הצוות של תצבע לי לא רק מוסיפים על הקירות שלכם שכבות, אלא גם מורידים בעת שזו העבודה הנדרשת על ידכם! אתם שואלים איך מורידים טמבורטקס מהקיר, ואנחנו משיבים לכם! הטמבורטקס מאופיין בטקסטורה מחוספסת שישנם אלו המעידים כי הוא נראה כמו השפריץ המוכר. בעוד ישנן שכבות ציפוי דקורטיביות המיועדת לחללים חיצוניים ופנימיים גם יחד, הרי ששכבה זו מיועדת אך ורק לשימושים פנימיים. מדוע רבים מעוניינים בשירות של הסרת שפריץ טמבורטקס?


הסרת טמבורטקס מקירות הבית במחיר משתלם!
אפשרות החלקת הקירות באמצעות טיח גבס ושפכטל
שירות בפריסה ארצית רחבה
מתחייבים למחיר הכי זול!!!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 
052-2143-092

הסרת טמבורטקס


בעבר, גם אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים שונים ראו בשכבה זו כמודרנית, חדשנית ומקורית. כיום? יותר ויותר אנשים רק רוצים להסיר את השכבה וליישם על הקירות בשורות עדכניות יותר. אם רכשתם דירה שבה הקירות עם הטמבורטקס ואם פשוט אתם רוצים לחדש את הקירות – אנחנו מבצעים עבודה של
הסרת טמבורטקס, למרות שהוא נחשב כחזק וסבוך להסרה.


הסרת טמבורטקס והחלקת קירות פנים – איך זה עובד?

כאמור, מדובר על שכבות חזקות ועמידות מאד, כך שלא אחת קשה מאד לעבוד מולן ולהסיר אותן. זו הסיבה ששיטה זו רלוונטית רק במקרים בהם אנו נזהה כי ישנם חלקים שונים שנוטים להתקלף. חלקים אלו יהיו מאופיינים במעין נראות של סדקים. אנו מחשיבים סדקים שכאלו לכל חלק בקיר שאינו במרקמו הטבעי, כך שמדובר גם על אזורים שונים שבוצעו עליהם תיקונים בעבר. השיטה הזו מסתמנת כאחת השיטות המורכבות ביותר ליישום, כאשר היא גם לוקחת לא מעט זמן. אחרי קילוף השכבה, תתבצע עבודה שמטרתה להחליק את הקירות באמצעות טיח גבס.


הסרת הטמבורטקס באמצעות מבער

כאמור, הסרת טמבורטקס חיצוני אינה רלוונטית מאחר והוא מיושם רק בחלקי פנים. אולי תופתעו לגלות, אך שיטה נוספת בה נעשה שימוש היא באמצעות מבער הברנר. רבים מכירים את המבער הזה דווקא מהמטבח, בעת ששורפים באמצעותו סוכר עם הכנת קרם הברולה. הקבלן שלנו יגיע אליכם עם מבער ועם מיכל גז, כאשר לאורך העבודה הוא ישרוף את הטמבורטקס עד לכדי מצב בו הוא ישתחרר מהקיר.

לבסוף, תיושם עבודה של שפכטל כאשר המינימום הנדרש במקרים שכאלו הוא של 2 שכבות לפחות. את השיטה הזו ניישם ונמליץ עליה רק במקרים של דירות ריקות – כמו למשל לפני מעבר דירה. הסיבה היא ששיטה זו משאירה ריח חזק מאד בחלל לפרק זמן של חודש לערך, כך שבני הבית יכולים לסבול מהריח והוא גם נוטה להיספג אל רהיטים וטקסטיל. שיטה זו גם נחשבת למעט יקרה יותר בהשוואה לשיטות האחרות, כאשר על מנת לבצע אותה נדרשת מיומנות רבה.


כמה עולה להסיר שכבת טמבורטקס?

כאמור, ישנן כמה שיטות שונות לביצוע העבודה. המחיר שנציע לכם יבוסס גם על השיטה שתיבחר, וגם על היקף העבודה. בעוד ישנם קירות בודדים בחלל שזקוקים להסרה, ישנם גם בתים שכל קירות הבית זקוקים להסרת השכבה. לפני שנגיע אליכם, נעניק לכם הצעת מחיר מדוייקת בהתאם לעבודה הנדרשת.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092