הלבנת גגות

המידע הרלוונטי לכם לפני הלבנת הגג

אצלנו באתר "תצבע לי", אתם נהנים מקשת רחבה של שירותים: שירותי צביעה, עבודות טיח ושליכט וגם עבודות של הלבנת גג. מחפשים איש מקצוע המבצע הלבנת גג רעפים? תוהים איזה חומר הלבנת גג הוא האיכותי ביותר? את כל המידע תוכלו לקבל אצלנו עם מחיר הלבנת גג המשתלם ביותר!

 

הלבנת גגות במחיר הזול בישראל - מכינים את הדירה לחורף
√ מה אנחנו מציעים?- הלבנת גג ביריעות ביטומניות
הלבנת גג פוליגג במחיר מבצע
הלבנת גג בטון/זפת - מתקשרים היום מגיעים היום!
הלבנת גג שטוח או רעפים הלבנת גג ביריעות ביטומניות 12 שנות ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 052-2143-092

הלבנת גגות

איך מבצעים הלבנה של גגות? שימוש בחומרים האיכותיים ביותר

אנחנו עושים שימוש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר. חומרי ההלבנה המשרתים אותנו בעבודה מתאימים לעבודה של הלבנת גג זפת ולעבודה של הלבנת גג עם יריעות ביטומניות. לאחר שבוצעה עבודת איטום הגגות, אנחנו נגיע אליכם לעבודת הלבנת הגג. חומרי ההלבנה האיכותיים שבהם אנו משתמשים נמצאו כשירים בעמידות רבה מאד בפני גשמים, ועל כן התוצרים שאתם מקבלים משרתים אתכם לטווח ארוך יותר.

 

מגנים על האיטום שלכם

תכלית עבודת הלבנת הגג היא שמירה על עבודת האיטום שבוצעה על הגג שלכם. הגג מגיע במגע ישיר עם קרני השמש ועם מי הגשם, כך שישנן השפעות כמו קילופם של החומרים שאיתם נאטמו הגגות, ובנוסף גם חימום החומרים עד למצב שהם הופכים נוזליים. על מנת שלא תיהרס עבודת האיטום שלכם, מתבצעת עבודה הלבנת גג פוליגג ועבודות נוספות בהתאם לחומרים המצויים על הגג שלכם. כמה עולה הלבנת גג? המחיר יקבע על פי סוג ההלבנה, החומרים בהם יעשה השימוש וסוג האיטום הנמצא כעת על הגג שלכם. מחיר הלבנת גג דרכנו – תמיד הכי זול והכי איכותי! הלבנה ואיטום גג הן פעולות המשלימות זו את זו ואינן מתבצעות לחוד.

שלב ההלבנה הוא השלב האחרון במלאכת זיפות גג הבניין שלכם. הודות לזיפות, אוטמים את הגג שלכם וכך מבטיחים כי מי הגשמים לא יחדרו ויגיעו אל הקומות הראשונות שבבניין המגורים. עבודה זו חיונית מאד לקראת החורף, אך ניתן לבצע אותה גם בחודשי הקיץ כהכנה לחודשי החורף הקרבים. עבודת האיטום הינה עבודה שלא ניתן להקל בה ראש – עבודה לא איכותית תביא לכך שאתם עלולים למצוא עצמכם עם שלוליות בבית בשיאו של יום גשום. אנו נבצע עבורכם עבודה איכותית המבוססת על אנשי מקצוע מובילים וחומרים איכותיים. ומה באשר למחיר למטר? עלות הלבנת גג הינה בין 50 - 20 ש"ח.

 

מדוע צריך לבצע עבודה של הלבנת הגג?

בעוד ישנם אלו הסבורים כי עבודת ההלבנה הינה תוספת נחמדה או אופציה השמורה להחלטת הדיירים, חשוב לציין כי עבודת ההלבנה הינה הכרחית וחיונית ומסתמנת כחלק בלתי נפרד מזיפות הגג. מדוע מבצעים את ההלבנה? ראשית, על מנת להעניק שכבת הגנה לזפת שכך הופכת עמידה יותר. כידוע, הזפת בחודשי הקיץ החמים מגיעה במגע עם אור השמש, מה שלעתים יכול לגרום להתייבשות שתגרום בהמשך לסדקים. בעת שהזפת לא תהיה שלמה, הזיפות לא יהיה יעיל. הגנה על הגג בדמות ההלבנה מונעת מהזפת להתייבש. בנוסף, ההלבנה תורמת גם בכך שהיא מייצרת בידוד בקיץ. הזפת הינה שחורה, מה שאומר שהחום נספג בקלות וכך הינו עובר דרך הגג אל הקומות העליונות בבנייני המגורים המשותפים. הודות לעבודת ההלבנה, ישנה הפחתה משמעותית בהתחממות הגג.

 

באילו חומרים להלבנת גג עושים שימוש?

צבע הלבנת גגות וחומרי ההלבנה בהם עושים שימוש לטובת הלבנת הגגות הם צבעים אקרילים של מותגים שונים. חומרי ההלבנה האקריליים בעלי מניפה רחבה של יתרונות, כאשר זה המשמעותי ביותר הוא העמידות יוצאת הדופן מפני הגשמים. אנו מקפידים על שימוש בחומרים הטובים ביותר המוצעים כיום בשוק, זאת מאחר ואנו מאמינים כי אין קיצורי דרך בדרך אל התוצר המושלם בדמות גג אטום. ישנם חומרים מדוללים לדוגמא שיכולים מצד אחד להעניק שכבת הלבנה לא רעה בכלל, אך בפועל הם ממיסים את שכבת הזפת עליה הם משולבים ועל כן לא נעשה בהם שימוש.

 

מהלך העבודה: כך אנחנו מלבינים גגות

בכדי להגיע לתוצרים מושלמים, חשוב תחילה לנקות את הגג מכל הלכלוך והאבק הנמצאים. פעולת הניקיון פשוטה מאד ויכולה להסתכם בעבודה עם מים בלבד. לאחר הניקיון, יש להמתין עד שהגג יהיה יבש לחלוטין – מה שאומר שלעתים יהיה צורך להמתין כמה ימים, או לחילופין כמה שעות אם מדובר על חודשי הקיץ החמים. לאחר שהגג יבש, העבודה תתחיל עם מריחה של שכבה של חומר ההלבנה שנבחר. את החומר מיישמים באמצעות כלי עבודה מתאים תוך הקפדה על מריחה יסודית שתיצמד היטב לפני השטח.

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092