איך לצבוע דירה

עשו זאת בעצמכם! צובעים את הדירה!

צביעת בית לבדאולי מסתמנת כמשימה סבוכה ובלתי אפשרית, אך דעו כי למרות השירות הנפלא שאנו מציעים לכם, לעתים מומלץ לבצע את העבודה לבד. הבשורה המשמחת? בכדי לבצע צביעת דירה לבד, אתם לא צריכים כישורים מיוחדים, דיפלומה ייחודיות או ניסיו בצביעה של בתים – כל הנדרש מכם הוא לעקוב אחר הטיפים שאנו מציעים לכם. אתר "תצבע לי" זמין לכם לעבודות צבע דרך קבע. קרה והחלטתם לצבוע בעצמכם? כך תעשו זאת!


מתעצלים לצבוע את הדירה?
אפשר תמיד להזמין אותנו 
מתחייבים למחיר הכי זול

צביעת דירה לבד


צביעת הבית שלכם יוצרת אווירה מחודשת ומרעננת, ובעת שאתם מחליטים לצבוע לבדכם – אתם גם זוכים ביתרון כלכלי. כן חשוב לדעת כי לא ניתן להתחרות בעבודה של צבעים מקצועיים, אך בהחלט ניתן להגיע לתוצרים יפים מאד. גם אתם שואלים את עצמכם איך לצבוע קיר בלוקים
או קיר גבס? התשובה תפתיע אתכם.


צביעת דירה עשה זאת בעצמך: איך מתחילים?

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות עוד הרבה לפני שתתחילו בפעולה של צביעת דירה מרוהטת או ריקה, הוא לנקות את הקירות או המשטחים אותם תרצו לצבוע. מטרת הניקיון היא לסלק כמויות של אבק או לכלוכים אחרים שעתידים לפגוע בעמידות הצבע ובנראות הסופית של העבודה. בעת שאתם לא מנקים את הקירות, התוצאה שתתקבל עלולה להיות עם בליטות מסוימות על הקיר. הדרך לנקות את המשטחים יכולה להיות באמצעות מטאטא שתעבירו על הקיר, אך גם באמצעות סמרטוט לח או יבש. עבודת הכנה נוספת שחשוב ליישם היא מילוי של סדקים וחורים בקיר. בעת שתיישמו את הצבע ללא עבודה מקדימה שכזו, התוצאה עלולה להיות ברמה חזותית נמוכה מאד.


כך משתמשים במברשת הצבע

גם אתם שואלים את עצמכם איך צובעים דירה חדשה? האפשרות הראשונה העומדת לרשותכם היא באמצעות מברשות צבע. ישנם אלו שיאמרו כי מדובר על שיטה ישנה, אך גם צביעה באמצעות המברשת מניעה לתוצרים נפלאים. ראשית, דאגו להסיר מהמברשת עוד לפני תחילת העבודה את השיערות המיותרות ואלו המנותקות. בעת שלא תבצעו זאת, שיערות מנותקות מהמברשת עלולות להישאר על הקיר שלכם במעמד הצביעה.

אם המברשת בה אתם עושים שימוש היא מברשת חדשה, כדאי תחילה לערבב אותה היטב בתוך דלי הצבע, כאשר התנועה צריכה להיות סיבובית. המטרה היא לאפשר לשיערות המברשת להיפרד זו מזו – מה שיאפשר לכם להגיע לתוצרים טובים יותר על הקירות. כמו כן, בעת שאתם מוציאים את המברשת מדלי הצבע, חשוב להבטיח כי אין עליה כמויות גדולות של צבע. על כן, נסו להוריד את כמות הצבע על ידי מגע של המברשת בתוך הדלי.


האם השימוש ברולר ממולץ?

בעוד מברשת נכנסת אל דלי הצבע, הרולר מגיע במגע עם הצבע באמצעות מגש מיוחד שבו ניתן לשים את הצבע בו אתם עושים שימוש. במידה ואתם צובעים חללים גדולים מאד, כדאי להכניס את הצבע לאמבט גדול על מנת שיהיה לכם נוח לחדש את הרולר בצבע בכל פעם מחדש. שימו לב כי ישנם כמה סוגים של רולרים, כאשר אלו המוכרים הינם הרולרים עם כיסוי הפרווה והספוג. כל סוג של צביעה דורש בפתרון אחר, ועל כן כדאי להתייעץ בחנויות המתמחות לגבי הסוג המתאים ביותר לעבודה שאתם רוצים לבצע. העבודה עם הרולר במידה רבה פשוטה יותר, ובעת שעושים עבודות צבע ביתיות בצורה עצמאית, השימוש ברולר נפוץ יותר.


איך לצבוע דירה לבד? החלו במשקופים

ישנם כמה טיפים שחשוב מאד לדבוק בהם על מנת להבטיח את הצלחת העבודה. ראשית, אם תכנית העבודה שלכם כוללת גם את צביעת הדלתות והמשקופים ואפשרות לצביעת חלונות, התחילו את העבודה בהם. כלומר? השאירו את צביעת הקירות והתקרה לסוף. רק אחרי שהאזורים שצבעתם מגיעים לייבוש מקסימלי, תוכלו להמשיך הלאה אל האזורים הבאים. במקרים אלו אנו ממליצים גם על עטיפה בניילון או בנייר דביק של כל האלמנטים שעלולים להתלכלך לאורך עבודת הצבע: מתגים, תמונות, שקעים וכדומה.


צביעת דירה בעצמך!             

כמה פעמים שאלתם את עצמכם איך לצבוע קיר משולשים או איך צובעים קיר פסים? לפניכם הסבר קצר על העבודות הפופולאריות ביותר שרבים מבקשים לבצע לבדם.

סוג עבודה

הסבר

איך לצבוע קיר בלי ללכלך?

במקרים בהם החלל גדוש ברהיטים, ההמלצה שלנו היא לעטוף את השטח היטב בניילונים. כך, תוכלו להבטיח עבודת צביעה נקיה ואסתטית

איך לצבוע דירה עם סדקים בקיר?

אין קיצורי דרך! לפני צביעת הקיר, עליכם להבטיח את סתימת הסדקים והחורים בקיר. במידה ותדלגו על שלב זה, התוצאה הסופית תהיה ברמה נמוכה

צובעים דירה עם רטיבות?

לפני יישום הצבע, חשוב לטפל ברטיבות. זיכרו כי הצבע הינו מעטפת אסתטית ואינו פותר את בעיית הרטיבות, כך שחשוב להשקיע בטיפול ברטיבות.

איך לצבוע קיר גבס?

ניתן ליישם את העבודה גם באמצעות רולר וגם באמצעות מברשת. עקבו אחר ההוראות שלנו לגבי שימוש בכל אחד מהם

איך לצבוע קיר חיצוני?

שימו לב כי הצבעים בהם תעשו שימוש בצביעה החיצונית צריכים להיות מותאים לצביעה מסוג זה. צבעים אלו עמידים יותר ומתאימים לצביעת קירות הבית או הבניין.

איך לצבוע תקרה?

צביעת התקרה מתבצעת באמצעות הרולר. ההמלצה היא לעבוד באמצעות מקל ולא לעלות על סולם, שכן מדובר על עבודה בטוחה יותר וכזו שהינה פחות מעייפת. כמו כן, אתם גמישים יותר בכל הקשור לתנועה שלכם – כך שתוכלו להימנע ממצבים בהם מטפטף עליכם צבע. ההמלצה היא על מקל מעץ שכן הוא עמיד יותר והסיכוי שהוא ישבר לאורך העבודה נמוך מאד.

איך לצבוע קיר מתקלף?

עליכם לבצע עבודה מקדימה של טיפול בקילופים ורק לאחר מכן לצבוע את הקירות.

איך לצבוע קיר בחדר ילדים?

כסו את כל הרהיטים בחדר באמצעות ניילון, ובמידת האפשר פנו את החדר מרהיטים.

איך לצבוע קיר בטון?

הצביעה חייבת להיות מיושמת אך ורק על בטון יבש, כאשר עליכם להסיר קילופים לפני יישום הצבע החדש.

איך לצבוע קיר שפריץ?

קירות שפריץ צריכים להצבע אך ורק על ידי רולרים שעירים שיכולים להבטיח מגע ישיר ואידיאלי של הצבע עם הקיר

 

מפה
וידאו
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 052-2143-092