שליכט צבעוני

מעוררים את החלל מחדש לחיים עם שליכטה צבעונית

לא רחוקים בכלל הימים בהם ההסתכלות על חללים שונים הייתה הסתכלות פונקציונאלית בלבד: חדרים היו חדרים בלבד – החל מחדרי עבודה ועד חדרי שינה, וחדר הסלון ופינת האוכל גם היו כאלו שהיו תחומים לטובת אירוח או מקום נחמד ונעים שבו אפשר לאכול. דומה הדבר עם חללים שלמים בבנייני משרדים או בבית העסק שלכם. מה קורה לעומת זאת היום? כיום, ההסתכלות הינה שונה לחלוטין, ומה שפעם היה נתפס כחלל פונקציונאלי בלבד, כיום מקבל פרשנות אחרת לגמרי. כן, גם אתם רוצים לעצב את הבית הפרטי או בית העסק שלכם וליהנות מחללים מוארים, מאירים וכאלו שנראים כאילו ונלקחו מקטלוג. רגע לפני שאתם מוציאים את מיטב כספכם על מעצבים, רהיטים יוקרתיים ומותחים את פניו של הבית שלכם מן הקצה אל הקצה, תוכלו לעשות זאת אחרת: בקלות ובעלות נוחה מאד. קירות הבית שלכם יכולים להאיר חללים שלמים עם אפשרויות רבות כשבראשן השליכט. שליכט צבעוני לבית פרטי כמו גם שליכט צבעוני לפנים הבית, הוא התשובה לכם לעיצוב הבית שלכם מחדש. תוהים כמה עולה שליכט צבעוני לבית ומה היתרונות של סוג העבודה? כל מה שחשוב שתדעו מוצג כאן לפניכם!

 

שליכט צבעוני לבית פרטי מחיר למטר הזול בישראל!
מחיר עבודה שליכט צבעוני החל מ-75 ש"ח למ"ר
אפשרות הזמנת קבלן לשליכט צבעוני מהיום להיום
שליכט צבעוני לבן, אפור, חום, שמנת, לבית או למשרד
קבלן שליכט צבעוני לביצוע טיח צבעוני במקלחת/אמבטיה
טיח צבעוני לקיר חיצוני לבתים פרטיים ולבניינים 
שליכט צבעוני בסלון או במטבח - מבצע לפונים דרך האתר
מגוון צבעים לבחירה
צריכים רק תיקון שליכט? לחצו כאן
להזמנת שליכט חיצוני לבית או בניין - לחצו כאן

* מזמינים היום צובעים היום - לקבלת הצעת מחיר חייגו:
 
052-2143-092

שליכט צבעוני

נעים מאד: השליכט

איך עושים שליכט צבעוני? אתם לא באמת צריכים לשאול את עצמכם את השאלו הזו – אנחנו נענה לכם עליה בעבודה איכותית ומקיפה! גם אתם כבר שמעתם על השליכט, ועל סוגיו הרבים: החל מאפשרות לבצע עבודת שליכט צבעוני מנצנץ ועד האפשרות של שליכט צבעוני שברי זכוכית – אך לא באמת יודעים מה הוא השליכט? לטובת אלו ששמעו רק על סוג העבודה אך לא יודעים על מה מדובר – הנה כל מה שחשוב שתדעו. אז אולי לא כולם יודעים זאת, אך שליכט היא מילה בגרמנית שפירושה הוא מלט. העבודה המדוברת היא למעשה הנחה של טיח, כאשר הטיח המודרני המוכר לכולם כיום מורכב למעשה ממלט ומאגרגט דק. עם החומר המתקבל מבצעים עבודות על קירות פנימיים וחיצוניים גם יחד, כאשר המטרה היא ליצור גם תחימה בין אבני הקיר וגם ליצור מעטפת חזותית יפה המשתקפת כלפי חוץ. כיום מיטב הצבעים עושים שימוש נרחב בשליכט: גם עם שליכט צבעוני נירלט וגם עם שליכט צבעוני טמבור המסתמנים כאלו האיכותיים ביותר. 


גם הגנה וגם חזות מרשימה? בהחלט

מעטות עבודות השיפוץ המעניקות לכם את האפשרות ליהנות מכל העולמות, ועם השליכט אתם אכן נהנים. כאמור, בעת שמתבצעת על הקירות שלכם, החיצוניים או הפנימיים עבודת השליכט, אתם זוכים גם להגנה שמגיעה בדמות של עמידות הקיר מפני רטיבויות ומסדקים, וגם מחזות מרהיבה שיוצרת נראות קלאסית ועדינה לקירות שלכם – גם עם שליכט צבעוני בתוך הבית וגם מחוצה לו.

 

אילו סוגי שליכט מוצעים לכם כיום לעיצוב הבית?

מתעניינים לגבי סוגים של שליכט צבעוני או סוגי השליכט האחרים הקיימים? אנשי המקצוע המובילים שלנו איתם תבחרו לעבוד יציגו בפניכם את סוגי השליכט הקיימים לעיצוב הבית שלכם. יחד עם זאת, תוכלו גם אתם לדעת אילו עבודות שליכט זמינות לכם כבר עכשיו. אם כן, מה הם סוגי השליכט הקיימים? ראשית, כדאי שתדעו כי מבחינת העבודה לכשעצמה, ניתן לבצע את עבודות השליכט במספר אופנים: גם כעבודת שליכט על פנל מבודד, וגם במקרים בהם אתם רוצים לבצע שליכט צבעוני על בטון או שליכט צבעוני על צבע קיים. אם כן, אלו סוגי השליכט 

 

1. מה זה שליכט הצבעוני

השליכט הצבעוני הינו שכבת הטיח שכבר בתוכה גון של צבע לבחירתכם. כפי שהוזכר כבר קודם לכן, עם השליכט עושים שימוש גם לטובת שיפור נראות הקירות שלכם והפיכתם לכאלו המכתיבים טון עיצובי. סוג השליכט הזה מסתמן כפופולארי ביותר, ותוכלו גם אתם ליהנות מגוונים רבים: שליכט צבעוני כחול, כמו גם שליכט צבעוני שמנת  וגם תוכלו לבצע עבודת שליכט צבעוני שחור. במשרדים למשל, פופולארי בעיקר שליכט צבעוני אפור המשדר גם חזות מרשימה וגם שומר על מידה של פורמליות. רוצים לבצע עבודת שליכט צבעוני נדיר על פנל מבודד? אנחנו זמינים לכם עם מיטב הצבעים שלנו שלהם יד מקצועית, תודעת שירות גבוהה ואינספור אפשרויות עיצוב מתקדמות! שליכט זה מוכר גם בשמו שליכט צבעוני גמיש, ולפעמים אף מכתירים אותו גם בתואר שליכט צבעוני סופר גמיש.

 

2. מהו שליכט אקרילי

בתערובת השליכט מסוג זה מעורבבים חומרים שונים, כאשר המטרה שלהם היא לייצר שכבת הגנה לקירות הבית או המשרד שלכם. השליכט האקרילי נמצא יעיל במיוחד ומסתמן ככזה שהינו בעל עמידות גבוהה מאד – גם במקרים של נזקי המזג האוויר הנוצרים משרב כבד או גשמים עזים.

 

3. מה זה שליכט מינראלי

סוג השליכט האחרון הוא זה המינראלי, הכולל בתוכו מספר חומרים: עפרת, אשלגן וחומרים טבעיים נוספים. סוג השליכט הזה פופולארי במיוחד במבנים ירוקים ומוכר בעיקר ככזה שאינו מכיל חומרים מתועשים מדי ועל כן מסומן כידידותי ביותר לסביבה.


נראות יוקרתית ומעניינת בבית העסק שלכם

עבודות השליכט לא מתבצעות רק בבתים הפרטיים, אלא גם בבית העסק שלכם. אם חשבתם שהנראות בבית הפרטי חשובה, נסו לדמיין את תנועת הלקוחות שלכם מדי יום בבית העסק שלכם. בבית הפרטי אתם נהנים מחזות מרשימה ומרהיבה, אך בבית העסק שלכם אתם צריכים לייצר רושם ראשוני-חיובי ומרשים בפני הלקוחות הפוטנציאלים, אנשי העסקים שמגיעים להתדיין איתכם ולעשות איתכם עסקים, והקולגות שתרצו להרשים ולמתג את עצמכם ברמה הגבוהה ביותר מולם. עבודות השליכט מעניקות לכם גם עבודה חזקה וגם נראות חסרת פשרות! כמו בבית שלכם, גם במשרד האפשרויות רבות ותוכלו לבצע את עבודת השליכט תחת תנאים רבים: עבודת שליכט צבעוני על קרמיקה או על פנל מבודד, עבודה של שליכט צבעוני גס ואם יש לכם קירות גבס ברחבי המשרד, הרי שתוכלו ליהנות גם משירות של שליכט צבעוני על גבס.

 

שליכטה צבעונית - עם קלאסיקה לא מתווכחים

בעוד ישנם טרנדים שעולים ומחליפים את אלו שיורדים, שליכטה צבעונית מסתמנת ככזו שמקומה על הפודיום ונדמה כי היא מסרבת לפנות את מקומה ללהיט אחר. תוכלו לראות כיום בבתים פרטיים וגם במשרדים של החברות הגדולות ביותר את עבודות השליכט המייצרות מראה חזותי מרהיב. השליכט הצבעוני מעניק טון חמים ואינטימי ומשרה אווירה נינוחה ונעימה, וזאת בנוסף אל התכונות החזקות שלו. אם אתם רוצים ללכת על בטוח – הרי שקלאסיקה כמו עבודת שליכט, היא הדרך הבטוחה שלכם.

 

כמה עולה שליכט צבעוני לבית? מחירון שליכט צבעוני לפניכם!

עם אתר "תצבע לי" אינכם צריכים לבצע השוואת מחירים של שליכט צבעוני מאחר ודרכנו תקבלו את המחיר הזול ביותר! תוהים מה מחיר טיח צבעוני לבית פרטי? עבודת שליכט מסתמנת כאחת מהעבודות הפופולאריות ביותר המתבצעות על ידי קבלני צבע, וזאת הודות לתועלת הרבה המגולמת בעבודה זו: גם שמירת הקירות וגם הנראות הנפלאה המתקבלת. אז כמה עולה שליכט צבעוני למטר? הנה המחירון המלא לפניכם. אם כן, עבודות שליכט צבעוני מחיר עבודה למ"ר נע בין 50 שקלים ומגיע עד כ-180 שקלים בהתאם לסוג השליכט שתבצעו.

· כמה עולה שליכט צבעוני על שפריץ ישן – 180-120 שקלים למ"ר, כולל הסרה של השפריץ הישן ואספקת החומרים

· מה מחיר שליכט צבעוני במקלחת – החל מ-90 שקלים למ"ר, לחומרים נוגדי לחות ועובש

· מהי עלותחידוש שליכט צבעוני לסלון בעיצוב מיוחד – החל מ-590 שקלים לקיר אחד, במגוון טקסטורות ועיצובים

· כמה עולה תיקון סדקים בשליכט צבעוניהחל מ-140 שקלים לעבודה על קיר בגודל 3 מטר

· שליכט צבעוני מחיר למ"ר לעבודות חוץ – 70-120 שקלים למ"ר לצביעת קירות חיצוניים של בית פרטי

· פריימר לשליכט צבעוני מחיר עבודה פלוס חומרים – החל מ-120 שקלים למ"ר


מחירון חומרי שליכט בשביל עבודות טייח צבעוני

המחירים המקסימליים של חומרי השליכט של כל חברות הצביעה הגדולות, לרבות טמבור, נירלט ודקוליין, מסתכמים לרוב במקסימום 200 שקלים. דרך ספקים ספציפיים שאיתם אנו עובדים ניתן לקבל מחירים זולים יותר לחומרים, ולפניכם המחירון:

סוג השליכט

שטח צביעה לדלי

מחיר דלי משוער

מה מחיר שליכט צבעוני נירלט M 100 במרקם עדין

 

11-13 מ"ר

200 ₪

מהי עלות של שליכט אקרילי נירלט M 150 עם מרקם עדין בינוני

10-12 מ"ר

200 ₪

מה עלות שליכט צבעוני פנים נירלט M 200 עם מרקם בינוני

9-10.5 מ"ר

200 ₪

כמה עולה שליכט אקרילי M 250 של נירלט במרקם בינוני גס

8.5 מ"ר

200 ₪

מה מחיר שליכט נירלט אקרילי M 300 במרקם גס

6.5 מ"ר

200 ₪

כמה עולה שליכט נטורה G1 במרקם עדין של נירלט

8 מ"ר

205 ₪

מהי עלות שליכט נירלט נטורה G2 במרקם בינוני

6 מ"ר

205 ₪

מה עלות שליכט נטורה נירלט G3 במרקם גס

6 מ"ר

205 ₪

מה מחיר שליכט צבעוני אקרילי טמבור

6.5-13 מ"ר

200 ₪

שליכט צבעוני טמבור מחיר לחומר TM 10  חלק

8-12 מ"ר

200 – 165 ₪

מהי עלות שליכט צבעוני אקרילי טמבור עדין TM 40

7-11 מ"ר

200 - 165 ש"ח

מה מחיר שליכט טמבור אקרילי צבעוני TM 50 בינוני

6.5-10.5

200 - 175 ₪

כמה עולה שליכט צבעוני טמבור אקרילי TM 70 גרייני

6-8 מ"ר

200 – 175 ₪

 

איך עושים תיקון שליכט צבעוני?

העבודה היא לא קשה במיוחד, אך דורשת מיומנות וסבלנות – כך היא תיעשה במקרה של שליכט גס:

· קבלן טייח צבעוני מתחיל את העבודה במריחת חומר יסוד שייקשר בין הקיר לטיח וימנע התפוררות. מחכים לייבוש של 24 שעות.

· מורחים שכבת טיח על הקיר בעובי בינוני – לא דק ולא עבה מדי.

· אחרי ייבוש חלקי, מחליקים את המשטח בתנועות מעוגלות, כך שהגרגרים ייצרו את הטקסטורה הרצויה.


איך לבחור צבע של שליכט מתוך מניפה?

יש אינספור אפשרויות של גוונים לשליכט והם מגיעים במניפה, אבל איך בוחרים מתוך מעל 1,500 גוונים את האחד המושלם? ובכן, קודם כל צריך להבין איך המניפה מורכבת. מניפת צבעים טמבור שליכט צבעונילמשל מחולקת לגוונים בהירים, ולאחר מכן לצבעים. בתוך הגוונים הכחולים למשל יש חלוקה פנימית מתכלת-טורקיז ועד סגלגל-אפור עם 5 רמות בהירות. הקשת הראשונה היא הרווייה ביותר והקשת האחרונה היא העכורה ביותר.

כעת כשאתם מבינים איך עובדת המניפה, תוכלו לצמצם את הבחירות שלכם על פי סוג הגוון שתרצו לחפש – האם מדובר בצבע מלא חיים או בצבע מעושן? כשתחפשו למשל שליכט צבעוני נירלט מניפת צבעים תציג בפניכם הרבה מאוד בחירות, אך אם אתם יודעים שאתם מחפשים צבע לחדר ילדים, תוכלו להתעלם מהגוונים המעושנים ולהסתכל ישירות רק על הרוויים. לחדר השינה שלכם עם זאת אולי תעדיפו לבחור בגוון מעט רגוע יותר ופחות בוהק.


איך לבחור טקסטורה של שליכט?

לכל חברה יש סוגי שליכט אחרים, אך לרוב הם זהים אף על פי ששמם אחר. למשל שליכט צבעוני דקוליין אקרילי גמיש יהיה כמעט בדיוק בעל מרקם זהה לזה של שליכט טמבור מאותו סוג. לפניכם סוגי השליכט המובילים ביותר כיום בתחום העיצוב:

· שליכט מינרלי – חיפוי חיצוני שמעניק לקיר מראה מחוספס וחולי

· שליכט אקרילי גמיש – מספק מרקם מיוחד שמשווה לקיר מראה של בית כפרי

· טיח מונוטוקסט – טיח מינרלי עם מראה טבעי ומרקם אבקתי

· חופית – שליכט אקרילי עם מרקם עדין וייחודי

 

קבלן שליכט של "תצבע לי" מוודא שביעות רצון ועובד על בטוח

לא משנה אם החלטתם לבצע שליכט צבעוני בהתזה או אם החלטתם ללכת על אפשרות של שליכט צבעוני בשילוב אבן. לפני כל עבודת שליכט, הצבעים של "תצבע לי" יכשירו את שטח העבודה באופן כזה שיבטיח את שביעות רצונכם ללא כל פשרות! הרצון שלכם למצוא שליכט צבעוני הכי טוב מובן לגמרי, ואנחנו מתחייבים לספק לכם את העבודה האיכותית ביותר בכל מקרה ועם כל סוג של עבודה. אם כן, מה יבטיח כי העבודה שתבוצע אצלכם תוכתר כהצלחה? הצבעים שלנו לא יתחילו ישר לעבוד ולעשות על כל הקיר שליכט, אלא ביחד איתכם יבוצע טסט קטן שמטרתו לדמות את התוצאה הסופית. חלק קטן מהקיר ישמש כמקרה בוחן, שדרכו יהיה ניתן לוודא כי אכן תקבלו את התוצר שלו ציפיתם מבחינת הטקסטורה והנראות הכוללת. דרך עבודה זו רלוונטית גם עבור עבודת שליכט צבעוני לקירות חוץ וגם במקרה של שליכט צבעוני על שפריץ. כלומר, אין כל משמעות להיקף העבודה, לסוג השליכט או לחלל בו מבוצע השליכט – בודקים ומוודאים שביעות רצון בכל מקרה. בנוסף, נעשית בדיקה מקיפה רגע לפני תחילת העבודה – בה יש לבדוק כי עובדים על קירות נקיים על מנת לקבל תוצרים איכותיים.

 

אתם אף פעם לא לבד עם קבלני שליכט מקצועיים

מה שיפה במלאכת העיצוב הוא שאין לה סוף! ביצעתם היום עבודת שליכט ומחר בא לכם לרענן את הנראות על קירות הבית או המשרד שלכם? אין שום בעיה! עם הצבעים שלנו תוכלו לא רק ליהנות מעבודה שהתחילה מאפס, אלא גם משירות של שינוי צבע שליכט צבעוני. בעוד ישנן עבודות עיצוב שהבחירה שלכם בהן היא מעין ברית שלא ניתן לשבור אותה, עם עבודות השליכט אתם גמישים ויכולים לשנות את הצבעים מפעם לפעם בעבודה קלה יחסית. דומה הדבר עם תיקון שליכט צבעוני שגם אותו מבצעים הצבעים שלנו. רוצים לבצע שליכט צבעוני על קיר צבוע, לעשות תיקונים או להתייעץ איתנו? אנחנו זמינים לכם!

 

שליכט צבעוני או טיח צבעוני – אז מה באמת חשוב לזכור?

אחרי לא מט מידע ובעיקר עם תועלות רבות שצפו ביחס לשליכט, הנה כל מה שחשוב שתזכרו: אם כן, השליכט הוא בסופו של דבר חומר אקרילי על בסיס מים, המצפה קירות חיצוניים או פנימיים לטובת שיפור נראות המבנה או הקיר. לבחירתכם, אפשרות לשחק עם החומר וכך לייצר נראות גסה יותר אל מול נראות עדינה יותר. לצד התועלות הרבות שלו בתחום העיצוב, השליכט מעניק לכם שקט נפשי בכל הקשור גם להגנת הקירות שכן הוא עמיד בפני נזקי מזג האוויר – החמים והקרים גם יחד. על כן, שליכט צבעוני בגשם לא נהרס והתכונות החזקות שלו מאפשרות לכם ליהנות מעבודת השליכט לטווח הארוך.

אזורי שירות בהם אנו מבצעים עבודות שליכט צבעוני: הזמנת קבלן שליכט צבעוני במרכז בערים: תל אביב, גבעתיים, בפתח תקווה, בראשון לציון, רמת גן, בקריית אונו.

עבודות שליכטה צבעונית בשרון:
ברעננה, בכפר סבא, בהרצליה, בתל מונד, באבן יהודה, נתניה, חדרה, הוד השרון, רמת השרון.

קבלני שליכט צבעוני בשפלה:
ברחובות, יבנה, נס ציונה, אשקלון, אשדוד, גדרה

עבודת טיח צבעוני בצפון:
בחיפה, זכרון יעקב, יקנעם, צפת, בראש פינה, כרמיאל, בטבריה, בנהריה, טירת הכרמל
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה