צביעת חדר מדרגות

פתאום נהנים לעלות – הכל על צביעת חדר המדרגות

צביעת הבית או המשרד שלכם הוכיחה את עצמה כיעילה, וכזו שעוררה לחיים את החלל. ההצלחה הגדולה מביאה אתכם לשדרג בצביעה איכותית חללים נוספים, וכעת החלטתם להתפקס על צביעת המדרגות. אתר "תצבע לי" מציע לכם שירות מקיף של צביעת המדרגות המתחיל עם צביעת חדר מדרגות בבית פרטי ומגיע לשירות של צביעת חדרי מדרגות בבניינים גדולים ובנייני משרדים. אז למה חשוב לצבוע גם את חדרי המדרגות, כמה עולה צביעת חדר מדרגות ואילו סוגי מדרגות אנו צובעים? כל התשובות ממש כאן לפניכם.

 

 

צביעת חדרי מדרגות או צביעת מדרגות מכל סוג
מחירים הכי זולים - בהתחייבות!
צביעת חדרי מדרגות מחיר הכי זול בהתחייבות!
מצאתם מחיר זול יותר? דברו איתנו! 
* אפשרות הזמנת צבעי לבניין מהיום להיום 
* צביעה נקייה ללא לכלוך
* מתחייבים לצביעה איכותית ושירות ללא תחרות!
* צביעת חדר מדרגות החל מ - 2,3 קומות ועד 20 קומות ויותר
* צביעת מדרגות שיש, מדרגות עץ, בטון וברזל -
להזמנת שיפוץ קומפלט של חדר מדרגות - לחצו כאן
מחירים מיוחדים לוועדי בתים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 
052-2143-092

צביעת חדר מדרגות קטן

חדר מדרגות בבניין פרטי השוואת מחירים - למה זה חשוב?

כשם שאתם משקיעים בחלקת האלוהים הקטנה שלכם, כך חשוב להשקיע גם בחלל הציבורי של הבניין בו אתם גרים. לצד הבניינים המשותפים שבהם יש מעליות ודרכם עולים הדיירים אל ביתם, ישנם גם בניינים קטנים יותר או ישנים יותר שבהם אין מעלית, כך שהחלל הציבורי המשותף לכל הדיירים הוא חדר המדרגות. באילו מדרגות תרצו לעלות – מוזנחות וחיוורות, או מוארות וצבועות? האתר שלנו מבצע צביעות מסוג זה. מחיר צביעת חדר מדרגות מתומחר על פי קומה ונע בין 320-700 שקלים.

 

 

צובעים את חדר המדרגות בבית העסק

כאמור, עלות צביעת חדר מדרגות מתומחרת על פי קומה. בבנייני משרדים לרוב הקומות גדולות יותר, כך שהמחיר קצת גבוה יותר ויכול להגיע לבין 500-1400 שקלים לקומה. מדוע חשוב כל כך לצבוע את חדרי המדרגות בבית העסק שלכם? האורחים המגיעים אליכם לרבות הקולגות ואנשי העסקים, מתניידים אליכם גם באמצעות המעלית וגם באמצעות חדר המדרגות. הרושם שתרצו ליצור הוא רושם ראשוני טוב מאד, והרושם הזה נוצר בין היתר גם מהנראות הכוללת. במקום להיות נבוכים ולהביא את האורחים שלכם אל חדר מדרגות מקולף ומוזנח, תוכלו להאיר את המשרד שלכם באור חיוני ומחמיא עם צבעי מומלץ ושירותי צביעה שלנו.

צביעת חדר מדרגות 4 קומות

אילו סוגי מדרגות ניתן לצבוע?

כל צבעי שעובד איתנו מבצע צביעה איכותית ומוקפדת של כל סוגי המדרגות – החל משירות של צביעת מדרגות שיש ועד צביעת מדרגות ברזל. לכל מבנה חדר מדרגות אחר ומשתנה, ואנחנו שמחים להעניק שירות מלא ומקצועי לכל סוגי המדרגות. כך לדוגמא, אם אתם עובדים בבניין גדול שבו חדר המדרגות הינו חדר מדרגות אבן, תוכלו להנות משירות מקצועי על ידי צבעי מומלץ המבצע עבודה של צביעת מדרגות אבן. דומה הדבר עם צביעת מדרגות בטון שנוכחות בבניינים גדולים או במתנ"סים גדולים ומבני ציבור.

המטרה שלנו לתת מענה כולל לכל לקוח! הצבעים שצובעים עבור האתר שלנו ועובדים איתנו, מבצעים את עבודתם נאמנה על הצד הטוב ביותר. כך, אם בבניין המגורים שלכם ישנן מדרגות מוזאיקה, תוכלו לקבל שירות של צביעת מדרגות מוזאיקה שיעניק נראות מחודשת ומרעננת לחדר המדרגות. כמו כן, הצבעים מבצעים גם צביעת מדרגות בצבע אפוקסי, וזאת לאחר איתור הצורך שלכם, המטרה, סוג המדרגות והחלל בו מתבצעת העבודה. על מנת לקבל מחירון צביעת חדר מדרגות מלא, דברו איתנו ותשמחו לגלות מחירים מפתיעים לכל סוגי המדרגות והצבע.

צביעת חדר מדרגות 3 קומות

 

מחירון צביעת חדרי מדרגות

כשמדובר בנושא צביעת חדר מדרגות השוואת מחירים מתנהלת בכמה מישורים:

 כמות הקומות במבנה – כל חברת צביעה גובה מחיר אחר לצביעת כמות מסוימת של קומות בחדר המדרגות, וזה הפרמטר העיקרי שאמור להשפיע על עלות העבודה – התחילו בבדיקה זו כשתשוו מחירים, ולאחר מכן המשיכו לפרמטרים הבאים.

√ גודל חדר המדרגות – חדר מדרגות בן 2 קומות יכול להיות צר וחנוק או רחב ומרווח, בהתאם למבנה שבו הוא נמצא. זה ברור ומובן שככל שחדר המדרגות עצמו גדול יותר, כך עלות הצביעה שלו תהיה גבוהה יותר ותיארך זמן רב יותר.

√ זמן העבודה – ישנם קבלני צביעה שעובדים עם צוות של 6 צבעים זריזים, ואחרים עובדים עם צוות של 2 בלבד – ככל שישנם יותר צבעים בצוות העבודה תתבצע במהירות גבוהה יותר, אך מן הסתם סביר להניח שמחירה יהיה גבוה יותר.

√ סוג הצבע והחומרים – צבע זול לצביעת חדר מדרגות יספק לכם חדר מדרגות עם מראה משעמם וחדגוני, וככל הנראה תיאלצו לחדש את הצביעה לאחר שנה. מנגד, חומרים איכותיים לצביעת חדר מדרגות יוכלו לספק לחדר המדרגות שלכם מראה נעים יותר לעין, ובה בעת הצבע יחזיק לאורך זמן רב יותר. כדי להוזיל את עלות עבודת הצביעה עוד יותר, דרשו לקבל הצעת מחיר צביעת חדר מדרגות לא כולל חומרים – זאת במידה שביכולתכם לספק את חומרי הצביעה בעצמכם בעלות זולה.

אז כמה תעלה צביעת חדר המדרגות שלכם? לפניכם המחירון שלנו לצביעת חדר מדרגות, שמכיל בתוכו את המחירים המינימליים והמקסימליים לצביעת חדר מדרגות.

כמות הקומות של חדר המדרגות

עלות משוערת של עבודת הצביעה

כמה עולה צביעת חדר מדרגות 2 קומות?

צביעת חדר מדרגות של בית פרטי תוך שילוב אלמנטים שמשלימים את המראה הכללי של הבית

700 – 320 ₪

מה מחיר צביעת חדר מדרגות 3 קומות?

צביעה של חדר מדרגות תוך יום אחד בלבד על ידי צוות מקצועי ומנוסה

1,200 – 640 ₪

מהי עלות צביעת חדר מדרגות 4 קומות?

צביעת מדרגות עץ, אבן, שיש ועוד – אנחנו מספקים את החומרים

1,800 – 960 ₪

כמה יעלה צביעת חדר מדרגות 5 קומות?

העלות כוללת גם צביעת מעקה בחדר מדרגות עם צבע למניעת חלודה (במקרה של מעקה ברזל) ובגוון לבחירתכם מבין שלל הדוגמאות שבקטלוג

2,400  - 1,280 ₪

מה עלות צביעת חדר מדרגות 6 קומות?

צביעה קומפלט של חדר מדרגות בבניין גבוה כולל סיוד חדר מדרגות

3,000 – 1,600 ₪

 

איך למצוא צבעי מומלץ לצביעת חדר מדרגות?

כדי לוודא שצביעת חדר המדרגות תתבצע על הצד הטוב ביותר, פרט להשוואת מחירים עליכם לוודא שאתם בוחרים בצבעים מומלצים בעלי ניסיון של שנים רבות בצביעת חדרי מדרגות מכל סוג. תוכלו לעשות זאת דרכנו בפשטות ובנוחות על ידי התקשרות טלפונית איתנו או השארת הפרטים שלכם כאן באתר. המומחים שלנו יחזרו אליכם תוך כמה דקות ויספקו לכם הצעות מחיר שונות לצביעת חדר המדרגות שלכם, ואתם תוכלו לבחור מביניהן את האחת שקוסמת לכם יותר – מחפשים הצעה זולה עבור צביעת חדר מדרגות לא כולל חומרים? או אולי אתם מחפשים שירות של צביעת חדר מדרגות תוך 24 שעות? נוכל לספק לכם את כל השירותים האלה ועוד במחירים שמתאימים לכיסכם ועל ידי צבעים מנוסים ואמינים. שלל ההמלצות שכאן באתר לא משקרות – חדרי מדרגות צובעים בזול רק איתנו!


למה דווקא אתר "תצבע לי"?

רוצים לקבל הצעת מחיר צביעת חדר מדרגות? אנו זמינים לכם בכל שאלה! המחירים שאנו מציעים הינם הזולים ביותר, ואינם באים על חשבון האיכות. המטרה שלנו היא להנגיש חוויה של שירות לכל הלקוחות המורכבת מתוצאות נפלאות ומחירים נוחים לכל אחד. לא משנה אם אתם רוצים שירות של צביעת חדר מדרגות 3 קומות או קומה בודדת – שירות איכותי ולבבי מובטח לכל לקוח!

אזורי שירות לביצוע צביעת חדרי מדרגות במרכז: גבעתיים, רמת גן, תל אביב, קריית אונו, חולון, ראשון לציון, בת ים, אור יהודה, יהוד, רמלה, פתח תקווה, ראש העין, אריאל רחובות.

אזורי שירות לעבודות צבע בחדר מדרגות בשרון: כפר סבא, רעננה, הרצליה, נתניה, חדרה, הוד השרון, רמת השרון, תל מונד.

אזורי שירות לביצוע צביעה של חדרי מדרגות בדרום: באר שבע, אשדוד, אשקלון, קריית גת, קריית מלאכי, אופקים.

ביצוע עבודות צבע ושפכטל בחדר מדרגות בצפון: חיפה, כרמיאל, טבריה, יקנעם, זכרון יעקב, עפולה, צפת, נצרת עילית.

שאלות ותשובות

תשובה תשובה
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה