לקבלת הצעת מחיר
חייגו לטלפון

052-2143-092

או השאירו פרטים...
מבטיחים לחזור ומהר

צביעת וילה

הוילה שלכם, עבודת הצבע שלנו

אז אולי לתחזק וילה זו לא בדיוק העבודה הקלה ביותר, אך מי אמר שהעבודה זו היא עבודה באחריותכם? אתר “תצבע לי” הינו אתר המתמחה בצביעה איכותית ומקצועית. אנחנו שמחים להציע גם לכם להאיר את הוילה שלכם באור חדש עם שירות של צביעת וילה 3 מפלסים או וילות קטנות יותר. כל העבודות שלנו מתבצעות אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים, בעלי תודעת שירות גבוהה ויצירתיות אינסוף.

צביעת וילה כולל תיקונים בקיר במחיר הזול בישראל!
– מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר!
– אפשרות צביעת וילה ביום אחד
– צביעה חיצונית ופנימית במידת בצורך
– תיקוני שפכטל וצבע
– אפשרות הזמנת צבעי מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:  052-2143-092

צביעה ושיפוץ וילה

נשארים מעודכנים עם הטרנדים החמים

עוד לפני שנציג לכם כמה עולה צביעת וילה, חשוב לנו לספר לכם כי הצבעים שלנו נשארים מעודכנים דרך קבע בטרנדים החדשים והמובילים את ענף הצבע. למה זה חשוב? במעמד צביעת הוילה שלכם, אתם רוצים לזכות בנראות מחודשת, באווירה שטרם נכחה בוילה שלכם ובעיצוב הפועם בקצב אחד עם הטרנדים החמים בעולם. איתנו, עבודות הצבע לא מתחילות ומסתיימות במריחת צבע. צביעת וילה 2 קומות יכולה להיות מותאמת אליכם על פי הבחירות העיצוביות שתעשו ועם המלצות חמות מאנשי המקצוע – הצבעים. הצבעים שלנו תמיד כאן לשירותכם החל משלב הרעיונות ועד הוצאתם אל הפועל.

 

איך מתומחרת עבודת הצבע לוילה שלכם?

מחיר צביעת וילה אינו מחיר אחיד, אלא הינו משתנה מעבודת צבע אחת לאחרת. איך זה קורה? כל עבודת צבע מאופיינת בדרישות אחרות מהלקוחות שלנו, וכל וילה הינה בגודל שונה. עבודות הצבע שלנו הן הזולות והנוחות שתמצאו, ואת המחירים שלנו אנחנו מבססים על מספר פרמטרים שונים, ביניהם: גודל הוילה שלכם, העבודה הנדרשת, האם נדרשים תיקונים שונים טרום עבודת הצבע, האם תרצו לשלב טקסטורות שונות על הקירות, האם אתם משלבים צביעה אומנותית וכמה צבעים נדרשים לביצוע העבודה.

 

על איכות משלמים – כמה שפחות!

לנו לא משנה אם אתם דורשים בשירות כולל של צביעת כל הוילה שלכם או שאתם מעוניינים רק בשירות של צביעה חיצונית לוילה. בכל מקרה, נשמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ונוחה לביצוע עבודת הסיוד אצלכם. עלות צביעת וילה בגודל של שישה חדרים לדוגמא, תעלה לכם בממוצע בין 4000 ל-6000 שקלים. נשמח להעניק לכם הצעה המותאמת אליכם אישית.