טיח חוץ

יפים מבפנים וגם מבחוץ – על עבודות טיח החוץ

אתר “תצבע לי” צובע את חייכם בצבעים של התחדשות החללים האהובים עליכם! אנחנו אולי מומחים בעבודות של צבע, אך לא רק. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות ממניפה רחבה של אנשי מקצוע מובילים הכוללת גם קבלני טיח מהמובילים בישראל! ישנם לא מעט סוגי טיח חוץ ואנחנו מבצעים עבורכם את כולם!

עבודות טיח חוץ במחירים ללא תחרות!
החל מ-65 ש”ח למ”ר
– אפשרות הזמנת בעל מקצוע מהיום להיום
– אפשרות הזמנת תיקוני טיח בלבד
– שירות בפריסה ארצית – עובדים בכל הארץ!

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 052-2143-092

עבודות טיח חוץ

קצת על הטיח

אתם יודעים שאתם צריכים עבודה של טיח אך לא יודעים מה החומר ומה שימושיו? הנה קצת מידע חיוני לפני תחילת העבודה: את הטיח משלבים גם על קירות וגם על תקרות, בחללים פנימיים ובחללים חיצוניים. הטיח מגיע במגע עם תשתית קיימת כדוגמת בלוקים של גבס, בלוקים של בטון וכדומה. התפקיד של הטיח הוא ליישר את הקיר, ובנוסף הינו הבסיס שעליו לבסוף מתבצעת עבודת צבע או עבודות אחרות של חיפוי לטובת דקורציה. אנחנו משתמשים אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר, ועל כן עושים שימוש בין היתר עם טיח חוץ נירלט.

קצת על הליך העבודה – איך מטייחים קיר חיצוני?

אין חשיבות לצבע הטיח בכל הקשור לטיב העבודה, כך שגם עם טיח חוץ אפור וגם עם טיח חוץ לבן, נבצע עבורכם עבודה המבוססת על אותם השלבים. ראשית, טרם עבודת הטיח, חשוב לוודא כי הקיר או התקרה חלקים ומוכנים לעבודה. לאחר מכן, מבצעים עבודה של יישור לבסיס הרלוונטי באמצעות שפכטל. עבודת הטיח מתבססת על 2 שלבים עיקריים: שלב ראשון שמטרתו הגנה ואיטום, ושלב נוסף שמטרתו החלקה וביצוע חיפוי.

המחירים לעבודות הטיח

מתעניינים לגבי עלות טיח חוץ למ”ר? ישנן עבודות רבות בכל הקשור לטיח לרבות טיח חוץ תרמי ועבודה של טיח חוץ מבטון. נשמח לתת לכם מחיר מדויק המשקף את העבודה הרלוונטית אליכם, אך על מנת לשקף לכם עד כמה אנחנו זולים, הנה דוגמאות למחירים. אז כמה עולה טיח חוץ? העלות נעה בין 65-115 שקלים לעבודה של קיר חיצוני. מחיר טיח חוץ דרכנו תמיד יהיה הכי זול, העבודה תמיד תהיה מבוססת על חומרים איכותיים ותמיד על ידי אנשי המקצוע המובילים!