חיפוי קירות

עיצוב מקיר לקיר באמצעות חיפויים

כמה פעמים יצא לכם להיכנס אל בית של חברים או אל משרד שאליו הגעתם לפגישה, ופשוט להביט מבלי להאמין עד כמה המקום שאתם נמצאים בו יפה? אז אולי בכל מקרה הדשא של השכן ירוק יותר, אך לעתים באמת אתם מגיעים אל מקומות בהם נגעה יד יצירתית שיצרה טעם טוב בכל פינה. לא תמיד אתם יודעים להצביע על האלמנט העיצובי שעשה לכם את זה יותר מכל, אך כידוע, היופי חבוי בדברים הקטנים והוא גם מצליח להכתיב טון שלט בכל פינה ופינה. רזי העיצוב לא שמורים רק לאדריכלים ולמעצבי הפנים, ועם אתר "תצבע לי" גם אתם יכולים לשדרג מן הקצה אל הקצה את חזות חלקת האלוהים שלכם עם חיפוי קירות בית. אצלנו לא תצטרכו לחכות שנצא בדיל של חיפוי קיר במבצע, מאחר ואצלנו תמצאו דרך קבע חיפוי קיר בזול בכל עת. ועכשיו? לעבודה!

חיפוי קירות מכל הסוגים בכל הצורות וכל הדגמים!
חיפוי קיר בבית פרטי החל מ-80 ₪ למ"ר (עבודה בלבד)
12 שנות ניסיון
 √ ביצוע חיפויים במטבח, סלון, מקלחת, פינת אוכל מבצעים גם חיפוי חוץ וגם חיפוי פנים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 052-2143-092

חיפוי קירות

תורכם להכיר: החיפוי

לצד טרנדים העולים ויורדים בעולם העיצוב חדשות לבקרים, ישנם מוטיבים ואלמנטים המלווים דרך קבע את כל העוסקים במלאכה ותמיד מוכתרים כהצלחה גדולה. עולם עיצוב הבית ועיצוב הפנים מזמנים למעצבים השונים אינספור אפשרויות, אך פעם אחר פעם חיפוי הקירות נמצא כחביב גם על אנשי המקצוע וגם על הלקוחות המעוניינים לעורר את הבית מחדש דרך אפשרויות שונות של עיצוב. החיפוי מגיע לכל חלק וחלק בבית שלכם עם עבודות שונות של חיפוי קיר גרניט פורצלן בחדר האמבט והשירותים, דרך חיפוי קירות דמוי פרקט בחדר העבודה ועד חיפוי קיר עם לבנים בחדר השירות. מגוון האפשרויות הקיים הוא אינסופי, כך שבאמצעות עבודת החיפוי אתם יכולים לחדש כל חלל בבית כשלבסוף כל אחד מהחללים זוכה במראה שונה לחלוטין מכל חלל אחר.

 

מה האפקט שנוצר מקיר שעבר חיפוי?

כשרוצים לעצב קירות מחדש, עולה השאלה השכיחה והיא באיזו דרך לעשות זאת. מצד אחד, ענף עבודות הצבע מציע גוונים רבים של צבעים וטקסטורות לצביעת קירות הבית, אך מצד שני ישנם אלו שרוצים להפיק מהקירות שלהם יותר. קיר שעבר עבודת חיפוי בבית שלכם הוא קיר שהופך להיות קיר עיצובי לכל דבר. עבודות החיפוי לא רק מחדשות את קירות הבית שלכם, אלא הופכות כל קיר ליצירת אומנות של ממש המושכת תשומת לב. לפני שנקבע החיפוי המתאים, לוקחים בחשבון את גודל הקיר ואת מיקומו בבית, וזאת על מנת לחדש ולשדרג את מראה הקירות בשיקול דעת לטובת קבלת תוצרים מחמיאים. אין כל חשיבות לצבע הקיר הנוכחי, כך שניתן לבצע חיפוי קיר לבן וגם עבודה של חיפוי קיר שחור. בנוסף, דעו כי חיפוי קירות pvc או כל חיפוי אחר, ניתנים לשילוב גם בתוך הבית וגם מחוצה לו.

 

יוצרים דו שיח עיצובי בין אזורים שונים בבית

גם כאשר אתם רוצים לבצע חיפוי על קיר אחד בלבד, ההמלצה החמה והנכונה מבחינה עיצובית, היא לקחת בחשבון חללים נוספים בבית שלכם. מדוע? מאחר וחשוב לשמור על קו עיצובי היוצר תקשורת בין חלל אחד לאחר. כך לדוגמא, אם החלטתם ללכת על חיפוי קירות דמוי עץ באזור הסלון שלכם ויש לכם בפינת האוכל הסמוכה פינת אוכל מעץ, כן חשוב שהם יהיו באותם הגוונים ויתקשרו ביניהם בהרמוניה עיצובית. כך גם עם חיפוי קיר כניסה שיקבל אתכם בכל יום מחדש עם בואכם לביתכם – חשוב שהאלמנטים השזורים במבואת הכניסה לבית שלכם יתקשרו עם החיפוי ששילבתם. 


עיצוב אידיאלי בבית או במשרד

הרצון להישאר מעודכנים בטרנדים החמים של עולם העיצוב לא תקף רק לאנשים הפרטיים עם עיצוב הבית הפרטי שלהם, אלא גם בעלי המשרדים הגדולים והקטנים רוצים להבטיח סביבת עבודה עדכנית ורעננה לצוות העובדים, ובעיקר לאורחים החשובים המגיעים לפגישות. יש לכם חדר ישיבות עם קיר גבוה במיוחד שהייתם רוצים לעצב אותו? חיפוי קיר גבוה ניתן לביצוע ועם שילוב של חומרים שונים כמו חיפוי קיר גלים. כמו כן, אם ביצעתם בעבר שפריץ במשרד שלכם במטרה לעצב את הקירות בו בצורה זו, דעו כי חיפוי קיר שפריץ גם הוא מתבצע דרכנו.

 

הבשורה האחרונה של עיצוב הפנים והחוץ

אתם מחפשים דגמים חדשים של חיפוי קיר? המגוון האדיר הזמין לכם בעולם החיפוי הוא אינסופי ומאפשר לכם לעצב כל חלל בצורה שונה לחלוטין! הטכניקה נשארת אותה הטכניקה, אך הנראות הסופית משתנה וכך הופכת את החדרים השונים בבית שלכם או במשרד בו אתם עובדים, לחלל שבו נושבת רוחת אחרת. לא רק שמגוון אפשרויות העיצוב הינו אינסופי, אלא גם הקירות שעליהם ניתן לבצע את העבודה: חיפוי קיר מעוגל מתבצע ללא בעיה, וכך גם חיפוי קירות טיח. חגיגה של צבעים ועיצובים המותאמת אליכם בכל בקיר!


רגע לפני עונת הקיץ: מעצבים מחדש את הגינה

אחד היתרונות הבולטים של מגורים בבית פרטי הוא האפשרות שלכם ליהנות משהות תחת כיפת השמיים לאורך כל השנה. אין רגע שיכול להשתוות לשתיית הקפה בשעת הבוקר, לפעילות עם הילדים בשעות אחר הצהריים או לארוחה רומנטית עם זוגות החברים שלכם בשעות הערב בגינה הפרטית שלכם. כשם שאתם משקיעים בכל החללים הפנימיים של הבית שלכם, גם ההשקעה בחללים החיצוניים הינה מושכלת וחשובה. כך לדוגמא, תוכלו לשלב בגינה שלכם חיפוי קיר בדשא, וגם אינספור אפשרויות לעבודה עיצובית של חיפוי קירות גינה. הקירות המקיפים אתכם הינם בגדר תפאורה היוצרת את הטון והאווירה בגינה – השקיעו גם בהם!

 

איך גורמים לקירות שלכם לדבר? שילוב תלת מימד על הקיר

לצד שיטות עבודת לחיפוי כדוגמת חיפוי קיר בשיטה היבשה, הבשורה הבאמת הגדולה היא המגוון העשיר של אפשרויות העיצוב באמצעות החיפוי הזמינות לכם כיום. אחת הבשורות העדכניות והפופולאריות ביותר היא עבודת חיפוי קירות תל מימד. מה זה אומר? בעוד ישנן עבודות חיפוי שאינן מייצרות אפקט של תלת מימד אלא הן משתלבות על הקיר, ישנם חיפויים של פאנלים שונים היוצרים תבליט אל מחוץ לקיר. חיפויים מסוג זה מומלצים בחללים מרכזיים בבית שלכם, וזאת מאחר והנוכחות שלהם גדולה ועל כן מתאימה לאזורים מרכזיים וגדולים יותר.


לא צריך לחכות לתמ"א כדי לשמח את הדיירים

בזמן שאתם חושבים על חיפוי קיר מעוצב לשילוב בסלון או במטבח, דעו כי ניתן לבצע את עבודות החיפוי גם בחללים ציבוריים יותר כמו ברחבת הלובי של הבניין שלכם, המעלית, או חדר המדרגות. המרחב הציבורי שלכם כדיירים בבניינים שונים הוא זה המקבל אתכם בכל פעם כשאתם שבים אל ביתכם. לאיזה חלל תרצו להגיע? אתם מחליטים! לבחירתכם, ניתן לבצע חיפוי קירות אקוסטי ברחבת הלובי של הבניין ואת המעלית שלא משדרת כל טעם טוב או חדשני תוכלו לעורר מחדש עם חיפוי קירות מעלית בשלל סגנונות! ואיזה חיפוי משלבים בלובי הכניסה? חיפוי קיר חלוקי נחל מייצר אווירה נעימה, מזמינה ונינוחה ומתאים לכל אזור ולכל חלל. זיכרו תמיד כי הגיוון הקיים בעולם החיפויים הינו כמעט אינסופי וכולל שלל חומרי גלם, צבעים, סגנונות וטקסטורות – כולם זמינים לכם.

 

הקיר סדוק ואתם תוהים מה לעשות? חיפוי קיר עם סדקים

כבר הרבה זמן שהקיר בסלון סדוק ואתם חושבים מה לעשות? חיפוי קיר נמוך עם סדקים יכול להיות פתרון מושלם עבורכם! לעתים, דווקא הכשלים והליקויים שיש לכם בבית מבחינה עיצובית או מהפאן של תשתית לא תקינה, יכולים להיות סיבה מצוינת לעצב מחדש. כך גם עם חיפוי קיר עם רטיבות בחדר האמבט, חיפוי קיר מעל השיש או חיפוי קיר מעל הכיריים הסובלים מכתמי שמן, או חיפוי קירות בפרקט לקיר שעליו ציירו הילדים שלכם בשמחה גדולה. האפשרויות כאמור הן רבות וכוללות גם עבודות חיפוי קיר גרנוליט.

חיפוי קירות

עבודות החיפוי – המחירון

לכל עבודה של חיפוי יש מחירים שונים, כך שעבודה של חיפוי קיר בשילוב מסך טלוויזיה תתומחר באופן שונה, בעוד חיפוי קיר טפט יתומחר באופן שונה. הפרמטרים הנלקחים בחשבון הם גודל הקיר, סוג החיפוי, האם משתלב חיפוי תלת מימד ועוד. מחירון חיפוי קירות דרך האתר שלנו הוא מחירון הוגן שלא רק משקף את המחירון הממוצע, אלא גם זול ממנו! ישנן עבודות המתומחרות במחיר פיקס לכל הקיר, לצד עבודות של חיפוי קיר לפי מ"ר. כך לדוגמא, חיפוי של קיר קרמיקה עד 10 מ"ר, יעלה לכם בין 90-185 שקלים. כמה עולה חיפוי קיר באבן עד 10 מ"ר? בין 115-240 שקלים. לקבלת הצעת מחיר מאיש מקצוע אמין ומנוסה, דברו איתנו! מחירים של חיפוי קירות דרכנו תמיד הכי משתלמים!

 

אזורי שירות לחיפויים

אזורי שירות לביצוע חיפוי קירות במרכז: תל אביב, בני ברק, רמת גן, גבעתיים, קריית אונו, חולון, ראשון לציון, בת ים, נס ציונה, גבעת שמואל.

אזורי שירות לביצוע חיפוי קיר בשרון: רעננה, כפר סבא, אבן יהודה, תל מונד, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, חדרה, נתניה.

אזורי שירות לחיפוי קירות בצפון: חיפה, נהריה, כרמיאל, ראש פינה, טבריה, צפת, זכרון יעקב, יקנעם, קרית אתא, קריית חיים, קריית מוצקין.

אזור שירות לביצוע חיפוי קיר בדרום: באר שבע, אשקלון, אשדוד, קרית גת, קרית מלאכי, אופקים, יבנה.
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה