הנמכת תקרה

מדוע מבצעים הנמכת תקרה בגבס? המדריך השלם לפניכם

עוד לפני שנבצע עבורכם עבודות צבע איכותיות, נוכל לבצע את מיטב העבודות שישפרו את חזות הדירה שלכם וישדרגו אותה פונקציונאלית. אתר "תצבע לי" שמח להציג בפניכם את אחת מהעבודות המובילות שאנחנו עושים עבורכם: הנמכת התקרה. אפשר לתאר את עבודת הנמכת התקרה כיצירת אומנות של ממש, זאת מאחר והיא משרתת מספר תכליתות והיא עונה על כמה צרכים בו זמנית. ההנמכות מתבצעות בכדי להעניק פתרונות חזותיים ופונקציונאליים גם יחד, ודרכנו תוכלו ליהנות משירות של התקנת הנמכת תקרה בכל חדר בבית או במשרד שלכם. עם אנשי המקצוע המובילים שלנו ותכנון עבודה נכון, תוכלו להסתיר כשלים חזותיים, צנרות ותעלות שונות הפוגמות בנראות הבית שלכם. 


הנמכת תקרה בגבס לבתים פרטיים ודירות במחירים מדהימים!
החל מ-130 ₪
עבודה נקיה - 100% חומרים איכותיים
הנמכת תקרה כולל עבודות חשמל ותאורה נסתרת
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 052-2143-092

הנמכת תיקרה

משקיעים בכל פינה בבית שלכם עם הנמכת תקרה בבית פרטי

ההשקעה בבית שלכם לעולם לא נגמרת, ובכל עת מחדש אתם חושבים על הדבר הטוב הבא שתוכלו לעשות בחלקת האלוהים שלכם. לשמחתכם, כדי לשפר את נראות הבית שלכם אינכם צריכים להשקיע כסף רב בעבודות נרחבות של שיפוצים הכוללים כמויות אדירות של אבק ותחושה כי אתם גרים באתר בניה, אלא תוכלו לשלב אלמנטים עיצוביים מתקדמים באמצעות הנמכות התקרה. המטרה שלכם היא להפוך את הבית שלכם לחלל חם, נעים ועוטף, אך בפעול התקרות הגבוהות מייצרות תחושה קרה וחלל גדול שלא בהכרח מנוצל? עם עבודה איכותית ומקצועית של הנמכת תקרה עם תאורה לדוגמא כולל צביעת תקרה בכל צבע שתבחרו, אתם יכולים לשפר מן הקצה אל הקצה את האווירה הנוכחת בבית שלכם.

 

המטרה הראשונה: פונקציונאליות

אם פעם ההסתכלות על הבית שלכם הייתה כפונקציונאלית בלבד, כיום לא ממעיטים כלל בחשיבות הנראות והאסתטיקה הפכה להיות מטרת העל ממש כמו תפקוד הבית שלכם. יחד עם זאת, כשמבצעים עבודות של הנמכות התקרה חשוב להבטיח לפני הכל כי העבודה אכן תשרת אתכם. אז מתי מבצעים למשל הנמכת תקרה בחדר שינה או הנמכת תקרה ביחידת דיור? אחד המקרים השכיחים ביותר הוא הנמכת התקרה לטובת הכנות למזגנים. בעת שמתבצעת עבודה של הנמכת התקרה, נוצר חלל שבין התקרה המקורית ובין התקרה החדשה, ובחלל זה משלבים את התעלות השונות, ולעתים חלל זה הוא מקום מושבו של המזגן. בנוסף, המון פעמים מתבצעות עבודות הנמכת התקרה לטובת הנמכת תקרה אקוסטית, בידוד תרמי ואף מעבר של חוטי חשמל רבים – כך שבמקום שהמערכות והחוטים השונים יהיו חשופים לעייני כל הם נסתרים ולא פוגמים בחזות הדירה שלכם. כל עבודה של הנמכת התקרה – החל מעבודה של הנמכת תקרה בחדר אמבטיה עם תקרת מגשים לחדר אמבטיה ועד הנמכת תקרה עם ספוטים מרהיבים בסלון הבית שלכם, מתבצעת על ידי אנשי המקצוע המובילים ועל סמך תכניות קפדניות שיבטיחו לכם תוצרים שישביעו את רצונכם.

הנמכת תקרה מגבס

הנמכת תקרה מגבס - חשיבות עליונה לפאן העיצובי בחלל

לצד הפונקציונאליות הרבה שבעבודות הנמכת התקרה, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי עבודות אלו מתבצעות לא אחת לטובת עיצוב החלל מחדש – גם בבית הפרטי וגם בבתי עסק שונים שרוצים לעורר מחדש את החלל וליצוק בו רוח חדשה מבלי להשקיע המון כסף ומבלי לערוך שיפוץ של ממש. הנמכות התקרה מאפשרות למעצבי הפנים ולאנשי המקצוע לייצר פרופורציה חדשה ואף לשלב אלמנטים עיצוביים שונים. הנמכת התקרה לא מייצרת רק תקרה נמוכה יותר בפועל, אלא לאורך העבודה ניתן לשלב גם ספוטים של תאורה, הדגשת דקורוציות שונות ועיצוב התקרה מחדש בצורות שונות על פי צרכי הלקוח. ניתן לבצע את ההנמכה בכל חלל בבית שלכם: הנמכת תקרה למקלחת הילדים שתהפוך חמימה ונעימה יותר וגם הנמכת תקרה בפינת אוכל שתהפוך את החלל הגדול לאינטימי ומחבק יותר התואם את הצרכים שלכם. הטכניקה הפשוטה הפכה כיום להיות פופולארית מאד ורבים אלו שעושים בה שימוש. לא רחוקים כלל הימים בהם כל התקרות היו נראות ממש כמו התקרות של השכנים או בני המשפחה, אך עם הנמכות התקרה כיום אתם יכולים ליצוק אל החלל האהוב עליכם אווירה יוקרתית וייחודית התואמת את החזון שלכם. לבחירתכם, אפשרות לעצב את התקרה כעגולה למשל ולא להיצמד אל זו המלבנית המגיעה כברירת המחדל. אנחנו כאן בשבילכם כדי לייעץ לכם על החסרונות או היתרונות של כל הנמכה וגם להשיב לכם לשאלה האם כדאי לכם לבצע את ההנמכה באזור בו אתם רוצים לבצע אותה. נציג בפניכם דוגמאות הנמכת תקרה כדי להראות לכם מה אפשר לעשות עם יצירתיות ויד מקצועית, וביחד נבנה עבורכם את התכנית המושלמת לביצוע הנמכה איכותית.

 

למה מבצעים עבודה שכזו רק עם אנשי מקצוע?

ההבדל בין עבודה מקצועית ובין עבודה של חובבים היא שאנשי המקצועי כבר הספיקו לראות תקדימים, לעמוד באתגרים ולהעניק פתרונות לכל אירוע בלתי צפוי לאורך הנמכת התקרות השונות. עם הידע והניסיון הרב של אנשי המקצוע שלנו אתם זוכים לקבל פשוט את הטוב ביותר. אם כן, מה חשוב לדעת על הנמכת תקרה מגבס ואיך אנחנו דואגים לכל הנדרש עבורכם? ראשית, תקרות הגבס רגישות מאד לנוזלים, ועל כן אנחנו דואגים תמיד לבדוק אם קיימות רטיבויות מכיוון התקרה המקורית שיכולות להגיע אל עבר התקרה החדשה. לכן, אם נגלה סימנים של רטיבויות נדחה את ביצוע העבודה על מנת שאתם תוכלו ליהנות מתוצרים מושלמים. על מה עוד אנחנו מקפידים? כאמור, המון פעמים נעשה שימוש בחלל שנוצר בין התקרה המקורית ובין התקרה החדשה שנוצרה. בחלל שנוצר מניחים מזגנים, חוטי חשמל ותשתיות שונות ועל כן חשוב לדאוג לפתח של שירות לטובת מקרים בהם תצטרכו גישה אל אלו. מה קורה במידה ולא דואגים לפתח שכזה מראש? תמיד יהיה ניתן לפתוח את ההנמכה אך כמובן שמדובר על עבודה שעולה לבסוף כסף, נוצר פגע חזותי ובעיקר היה ניתן לחסוך את כל המלאכה הסבוכה הזו.

 

הנמכת תקרה עם תאורה (ספוטים) - הכי מוארים שיש

אחת ההנמכות שאנחנו מבצעים וזו שמייצרת חזות מרהיבה היא הנמכת תקרה תאורה נסתרת. הנמכה שכזו למעשה יוצרת אפקט מרשים שבו ישנו מעין אפקט מדרגה מהתקרה ובו חבויים גופי תאורה שונים שאתם בחרתם ואנחנו דאגנו לשילובם לאורך העבודה על הנמכת תקרה נסתרת. יחד אתכם נוכל לתכנן את הנמכת התקרה שלכם על הצד הטוב ביותר – זו שתעניק לכם את החזות המרשימה לה את כמהים וזו שתשרת אתכם בכל ההיבטים הפונקציונאליים השונים. לנוחיותכם, תוכלו לדאוג לתכניות מפורטות של הנמכת תקרה בעיצוב פנים בצורה עצמאית ואנחנו נבצע אותן, או לחילופין להסתייע בשירות המקצועי שלנו. כל עבודה כוללת גם חתך הנמכת תקרה הכולל את פירוט העבודה לרבות חתך אורך, חתך רוחב ושרטוטים שונים לטובת תכנון מדויק וייסודי.


הנמכות תקרה מחיר הזול בישרארל - רק אצלנו!

עוד לפני שתשאלו את עצמכם כמה עולה הנמכת תקרה אנחנו נשמח לענות לכם. מחירים של הנמכת תקרה דרך האתר שלנו הם מחירים הנוחים לכל כיס ומאפשרים גם לכם להנמיך את התקרה שלכם לכל צורך – פונקציונאלי או חזותי כבר היום! אז מה מחירון הנמכת תקרות דרכנו? הנמכת התקרה תעלה לכם בממוצע בין 180-280 שקלים למ"ר. הנמכת תקרה עם לוח של 4 פאזות תעלה לכם בין 310-320 שקלים למ"ר.
המלצות
לירן שבתאי
לירן שבתאי
26/12/2019

איזה כיף לדעת שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בסטודנטים
הייתי צריכה צביעה דחוף של דירת סטודיו לפני מעבר לדירה חדשה עם בן זוג
שמחה שהמליצו לי עליכם
תודה על הכל!

גיטל שליו
גיטל שליו
14/08/2019

אלופים!!!
תודה על הכל יצא מהמם גם העבודת גבס, גם הצבע ובמיוחד הקיר בריקים בפינת אוכל
מושלם
ניפגש בעזרת ה גם בשנה הבאה

ברוך ג'אן
ברוך ג'אן
01/01/2020

שיחקתם אותה 
נשמות טובות אין עליכם אתם 10!


שימי סויסה
שימי סויסה
05/09/2016

אחלה חבר'ה
מקצועיים בטירוף עשו לנו צבע חיצוני לבית פרטי בנתניה 
תודה על המחיר ועוד יותר על השירות

רומי שטרית
רומי שטרית
27/05/2016

הייתי צריכה צביעת דירה לפני יציאה משכירות
המחיר היה הוגן ותודה לכם שעשיתם ניקיון להכל וטיפלתם גם ברטיבות בחדר אמבטיה

אסתר אבוטבול
אסתר אבוטבול
21/03/2016

איזה אנשים אין מילים 
אחרי פשלה של צבעי שהיה אצלי הגעתם עם חיוך ועשיתם עבודה מדהימה!
אין עליכם שאלוהים יתן לכם פרנסה ורק טוב
תודה רבה